Single post: Console Games Club - La un pahar de vorba

  1. #1 SP
    Admin MonkY's Avatar
    Salutare consolistilor! Asa cum am ne-am dorit la inceperea acestui proiect pentru comunitate, prima intalnire de la lansarea ConsoleGames.ro s-a si infaptuit. Momentan a fost un cerc "restrans" pentru a discuta mai mult partile "tehnice" ale problemei... insa tot a fost super fun. Oameni respectabili, discutii aprinse, idei multe, berica si gin pentru baietei si racoritoare pentru fete (darkie cred ca a vrut sa incerce diverse cockteil-uri, insa nu prea i-a iesit ). Ce sa mai, intr-o expresie neaosha de la noi "foarte tare frate".

    Sa nu mai spun ca ne-am intalnit la ora 21:00 si am plecat acasica cu burtile pline la ora 5:00 dimineata. Si cred ca am mai fi stat noi mult si bine daca nu ni se facea dor de ConsoleGames.ro care statea singurel saracul si nemoderat

    Urmatoarea intalnire (conform calendarului) sper sa o facem saptamana viitoare, sa vedem ce a mers si ce nu. In plus, pe caldurile astea, merge asa spre seara o berica rece. Sper sa ne vedem cat mai multi, mai ales ca ne bate gandul sa incercam clubul Excalibur (unde se poate si manca).

    And here are the nominees... erm... pictures
    Attached Images Attached Images img_0261.jpg img_0262.jpg img_0263.jpg img_0266.jpg img_0268.jpg img_0274.jpg img_0276.jpg img_0277.jpg img_0278.jpg img_0279.jpg img_0281.jpg img_0282.jpg