Quote Originally Posted by iry View Post
- puteti inceta discutiile astea despre jocurile voastre comandate pe 2 lei
Asta suna a ieftin man. Te intelegem ca tu nu cauti ca noi jocuri la ''2 lei'' dar asta nu inseamna ca trebuie sa o si spui cum ai facut-o tu.
In fine, interpretati cum doriti insa imi sustin teoria. Sincer si mie mi-ar placea sa platesc 30 lei pt fiecare joc pe care il comand si m-am uitat bineinteles peste oferte, chiar am fost intr-un Altex in speranta ca voi gasi cu bani putini ceva jocuri care ma intereseaza, insa n-am gasit nici online nici in magazin. Am platit la Hut si Zavvi cate 15 lire pe 3 jocuri care imi trezesc interesul si cu asta basta.
Insa nu vedeti subtilitatea mesajului meu si va simtiti atacati in mod direct.

Faceti atata caz pt niste comenzi care mai mult sau mai putin vor fi onorate sau nu din partea retailer-ilor incat zici ca v-au tepuit aia si ati ramas cu banii luati. Pe cuvantul meu, daca comandati un joc de 250 ron si va dadeau mail ca din pacate produsul nu mai este in stoc nu cred ca faceati atata caz, cu chestii gen ANPC etc...Dar cum v-ati bucurat ca au fost mega ieftine e normal sa va ofticati ca pierdeti super ocazia achizitiei...tipic romanesc.
Ok aveti frustrari cu privire la aceste achizitii, nu ne suparam daca vi le exprimati pe un topic unde discutiile voastre vor fii ONTOPIC, nu sa faceti spam in topicul asta care are cu totul alt scop!!!
Treaba cu Offtopicul voi n-ati inteles-o! frustrarea e mai mare decat scopul forumului pana la urma...

Cu asta am incheiat, intelege care poate!