eu tot ma gandesc ca de fiecare data cand propune cineva 2-3 euro (5-10 lei) pentru taxa de bazar, monky spune ca nu e bine ca nu o sa plateasca nimic, ca nu vor intra pe site si nu stiu de. Atunci sa plece naibii in alta parte! Daca tot reusesc sa scoata un profit de pe cine stie ce chestii vand (jocuri, filme, carti etc) atunci ar putea la fel de bine sa ofere un procent. Daca au ceva impotriva atunci pot pleca linistiti pe alte site-uri precum okazii, amazon, ebay sau cine stie ce. Acesta e un forum in care vorbim despre una dintre cele mai mari pasiuni ale noastre: gaming-ul. Nu e ceva targ de gaming in care postam odata la o vreme ce vechituri vrem sa scapam sau ce mai dorim sa cumparam ca sa ne imbogatim colectia. Un pic de recunostinta pentru site-ul care iti ofera toate acestea. 2-3 euro la 6 luni nu o sa te omoare.

Si oricum daca nu o sa strangem destui bani pentru forum atunci nu o sa fie un bazar de la bun inceput asa ca toti acei...afaceristi (care nu vor sa scoata nici macar un leu din buzunar) vor trebui sa apeleze in alte locuri sau sa se lase de meserie. Mi se pare absurd ca doar 10-20 de oameni doneaza, liciteaza si promoveaza site-ul acesta. We need a change. Eventual facem un thread in care sa discutam serios treaba asta. Facem un poll. Vedem ce decide poporul. Si daca tot nu se rezolva atunci putem spune "C`est la vie!".