Quote Originally Posted by Tudoran View Post
p.s. ar trebui scoasa a 3a optiune ca numa incurca. O consider o portita pentru userii care nu vor sa plateasca taxa
Total de acord! Si eu am avut aceeasi propunere mai sus. Ori alba, ori neagra - cei care se abtin fie nu sunt siguri fie nu stiu si le putem acorda mai mult timp de gandire si cand s-au decis revin cu un Da sau Nu. Abtinerea e pt. eunuci ) Scuze pt. cei jigniti, dar apropo de comunism - d-aia a cazut ca sa putem sa zicem DA/NU, nu sa ne abtinem.

Merci de credit Tudo! Cum am mai spus-o, in lipsa de timp al altor moderatori/admini ma pot oferi voluntar cel putin o luna (pt ca imi permite timpul acum).

Legat de conditionarea accesului pe threadurile de Jocuri cu Preturi bune si Coduri: avand in vedere ca prin utilizarea informatiei prezente acolo beneficiezi de o economie de cel putin cateva zeci de RON, chiar sute in cazul unor CEuri, nu vad de ce nu din acea 'economie' sa nu beneficieze si CG?! Totul se transpune in taxa de membru - care evident daca se va invarti in jurul a 5-10-20 E., totul va fi echitabil (asa cum trebuie sa fie). Tocmai mi-am reinoit subscriptia de 1 an si chiar nu-mi pare rau - doar din bun simt pt toate ponturile si codurile pe care le-am primit pana acum.