Hai sa zicem ca e pus acolo intr-un colt si nu a vazut multa lume poll-ul.

Desi nu sunt cel mai in masura sa comentez, din cate am vazut nu multa lume a dat de inteles ca e de acord sa plateasca cei 5 euro anuali, asa ca pentru mine cel putin, e de inteles ca nu vom ramane multi. Dar cum a spus si Tudoran, multa lume nu face altceva decat sa adune informatii de pe site, nu vine cu nici o idee, cu nici un sfat, cu vre un thread inovativ sau ceva .

Dupa parerea mea cine vrea sa plateasca , sa o faca iar cine nu, nu. Ideea cu cei 5 euro o consider cea mai buna, si cred ca intr-un poll ar iesi majoritara. Un forum cu 300-400-500 de oameni mi se pare ideal. O sa ne respectam toti intre noi, pentru ca nu o sa vina toti ciumpalacii sa comenteze pe oriunde si sa profite de orice pe gratis, iar pentru mine lucrul asta e mai mult decat perfect.

E adevarat, pana acum nu am donat un leu pentru CG, dar stiind ca poate sa dispara, sunt dispus sa dau acei banuti anual sau o data la 6 luni daca stiu ca dupa ce vin de la scoala si ma asez la birou, pot sa stau linistit in mediul on-line, pe forumul pe care ma simt bine.

Multumesc pentru atentie.