Single post: iPhone 5

  1. #307 SP
    Admin MonkY's Avatar
    Quote Originally Posted by x2z View Post
    Unde o scrie de urmatorul Galaxy S, macar la categoria zvonuri, ca va avea 6" eu nu stiu?!
    Vezi pe Google (uite aici primul rezultat in search - va fi de 6.3"). Si citeste te rog din nou ce am spus: Urmatorul Note sau Galaxy S se pare ca va fi de 6"... Cand a aparut zvonul respectiv, inca nu se stia exact despre care din ele va fi vorba. Acum e mai mult ca sigur ca e vorba de Note III. No offense, dar la 6.3" deja e tableta...
    Quote Originally Posted by x2z View Post
    Cat despre amicii care nu instaleaza nimic pe telefon, sunt o groaza si in tabara Apple.
    Din pacate amicii despre cate iti vorbeam, postau pe-aici si pe alte bloguri despre cat de bine ruleaza al lor Android. Dap, ruleaza bine in stock mode sau cu wallpaper animat si cam atat (in cazul lor).

    Anyway, hai sa incetam aici cu iOS vs Android, pentru ca e un versus care nu se va rezolva niciodata. Slava Domnului ca avem de unde alege. Eu am ales ceea ce este si on-topic, si daca aveti nevoie de ceva detalii despre iPhone 5, benchmarks, issues, teste... let me know!

    In sfarsit am reusit sa-i epuizez bateria. Dupa a doua "formatare", aproape 10h de usage si peste 2 zile de standby... nu e rau deloc. Parerea mea
    P.S. Postati si voi screenshot-uri cu battery usage, ca-s curios la voi cum rezista...
    Attached Images Attached Images iphone5-battery-final.png