Quote Originally Posted by tudyniuz View Post
Eu ma tot gandesc sa fac trecerea de la un 4S, dar nu cred ca o voi face intr-un final. Am avut si Note 1 si mi-a placut, insa ce ma deranjeaza cel mai mult este plasticul din care e facut. Nici primul Note nu era grozav, dar plasticul asta de pe 2 mi se pare ordinar. Si e totusi cel mai scump Samsung, ai alte asteptari. L-am butonat mult pe 2 si se misca excelent, dar cand m-am obisnuit cu materialele superioare de la Apple mi-e greu sa renunt la ele pentru un plastic subtire, lucios si per total urat.
La calitatea materialelor sunt foarte de acord, nu poti cere mai mult de la plastic decat - plastic. iPhone a fost intotdeauna etalon intre smartphone-uri la build quality. Dar cam atat pana recent...
In rest pe mine ma coafa foarte bine si S3-ul insa, cred ca am mai spus-o, am avut ocazia sa iau acest Note 2 Titanium Grey de nou la un pret foarte bun si nu am putut refuza. Ulterior am aflat ca bine am facut ca l-am luat deoarece imi place mult, are chestii noi care ma tin in priza. Imi place mult stylus-ul, e foarte interesant sa navighezi pe net cu el.