Quote Originally Posted by mark View Post
Monky, sti care e faza? Nici un iPhone (din ce am vazut eu pe net, si testat pe propria piele) nu duce mai mult de 6 ore utilizare. Acuma la i5 tu ai 15 ore... cam enorma diferenta.

Sent from my GT-N7100 using Tapatalk 2
6 ore de utilizare la ce? Poate la jocuri super cpu/gpu intensive. Sau GPS dedicat... Ce vezi tu cu 15 ore mai sus (fii un pic mai atent te rog), este un iPhone 4 (am specificat clar ca e al Cristinei, care-l foloseste mai putin ca mine). Iarasi, cum poti sa zici ca niciun iPhone nu duce 6 ore de utilizare, cand ai mai sus Endurance Rating-ul de la GSMArena (care daca nici ei nu sunt trustworthy...), in care vezi clar aproape 10 ore de browsing (adica tot utilizare), 10 ore si ceva de video playback...

Acum, eu ce sa zic... sunt screenshot-uri direct din telefon... timeline-ul e corect (adica ma uit cand l-am incarcat). Eu am postat niste chestii reale. Cine vrea sa le creada, bine. Cine nu... sa fie sanatos si sa-si ia orice alt telefon. Nu ma plateste cineva de la Apple sa le fac reclama, postez doar real stuff, de pe telefonul meu, la modul in care il folosesc.

Iar eu sunt extrem de multumit de el. Acum am 47% baterie... 5h 35m de usage si 1day standby. Se poate vedea aici cand am descarcat complet bateria, dupa care pus la incarcat, si folosit.