Quote Originally Posted by Iasmin90 View Post
SERVER | EA SPORTS Football
Echipa mea si jos la rezerve sunt englezi,joc 1 meci italieni 1 meci englezi!
Azi am cheltuit 100.000 de coins pe pack-uri si am primit jucatori cam de 15.000 in total din el!In caz ca ati observat a disparut ultimu pack de 30.000 de coins,ei bine acela ma tepuit pe mine,jucatori maxim de 79 nimik care sa merite mai mult de 650 de coins fiecare!
Mai am acum 75.000 de coins si ma gandesc daca sa il cumpar pe kompany in aparare la englezi sau sa iau pack-uri pt trofeul In form.....opiniii?
Nu inteleg de ce folosesti 2 fundasi laterali ca fundasi centrali...Mai bine vinde-i si cumpara-i pe Gamberini,Chiellini,astfel vor avea toti 9 chemistry,si vei avea o aparare beton,plus ca toti au peste 75 pace..
Daca vrei niste rezerve pe masura la cei 3 din atac,ia-i pe Miccoli,Muriel,CF-Zarate,sunt ieftini si foarte buni,personal i-am incercat si se descurca minunat in atac,am inscris o gramada de goluri,mai ales cu Muriel...
Despre pack-uri nu stiu ce sa zic,nu ma mai hazardez,ultima oara am deschis vreo 6 premium gold jumbo pack si nu mi-a cazut nimic,chiar nimic special.
Eu zic sa mai astepti pana apar jucatorii din TOTY in pack-uri,daca tot vrei sa dai bani pe pack-uri,desi nu recomand..