Quote Originally Posted by SkyBorg View Post
Guys, asta nu e motiv de cearta... nici eu nu am prins atari( ghinionul meu... m-a facut mama cand a crezut ea ca e mai bine) dar asta nu inseamna ca nu am inceput pe un pc antic cu pong. Nu am avut consola atari si nici nu intentionez sa imi iau. Am o consola care apartine generatiei mele si imi ajunge. Pana la urma, vrem sa evoluam nu? Nu imi luati acest post in nume de rau, Cristy, nu cred ca trebuia sa te ataci asa de tare... pana la urma nici tu nu cred ca ai cei 7 ani de acasa din moment ce i-ai spune tu 2 vorbe mai "frumoase". Darkpaul are intr-un fel dreptate, nu cred ca stii ce e ala dar ar fi putut s-o spuna intr-un mod mai elegant totusi. Nici eu nu stiu ce e aia consola atari si recunosc. Nu am vazut in viata mea una, d-apai sa ma mai si joc pe ea. Asta e, acum nu trebuie sa ne omoram intre noi.
Nici eu nu stiam cum arata si nici nu m-am jucat pe ea , evident. Dar stiu ce este un ATARI. Gamerii care nu au auzit vreodata de cuvantul ATARI nici nu ii poti numii Gameri.
Si m-am atacat pentru ca darkpaul , no offense , spune ca nu stiu ce este aia un ATARI insa nu este chiar asa cum crede el.
Btw nu iti fa griji, defapt imi place criticismul constructiv.