Quote Originally Posted by lordsince View Post
Userul: danymw http://www.consolegames.ro/forum/members/danymw/
Anunt: Are mai multe.
Calificativ: No comment (Trageti voi concluzia)
Problema: Prima ora i-am dat Mirrors Edge pe Ninja Gaiden si a fost destul de ok (probabil pentru ca jocul care mi-l daduse era mai vechi). Acum vre-o 2-3 saptamani, am schimbat mai multe "chestii" cu el si m-a rugat sa ii dau si Street Fighter 4 Collectors Edition, desi nu a avut ce sa imi dea pe moment, zicand ca ma va contacta imediat si ne vom rezolva datoria. Respectivul user are fix 37/38 de ani, deci va dati seama ca nu m-am gandit ca s-ar bucura la 2-3 milioane. Atunci a fost ultima oara cand m-am mai intalnit cu acest "dany". Omul si-a pus jocurile luate de la mine mai departe pe okazii la niste preturi mari nu gluma si se bucura la cateva milioane. In fine.. Nu este genul meu sa caut lumea si sa rup capete pentru bani, probabil asa ar proceda altii. Eu in schimb prefer sa imi dau seama de valoarea unui om si sa stiu sa ma feresc pe viitor de astfel de caractere. De accea va sfatuiesc si pe voi sa nu faceti tranzactii/schimburi/vanzari cu acest om. Sau daca faceti aveti mare grija.

Nu recomand. Aveti grija.
Eu nu inteleg cum poti da unui necunoscut de pe forum un produs de 300ron fara nici o garantie.
Asa ceva se face doar cu prietenii.
Deja nu vb de tranzactii nereusite ci de useri creduli si naivi.