Quote Originally Posted by eagle-eye View Post
Si ca sa ma raportez la Beats, calitatea lor lasa mult de dorit, singurele care se aud bine sunt cele mai scumpe . Si sunt atatea alternative mult mai ieftine care se aud cel putin la fel de bine...
'' Vulpea cand nu ajunge la struguri spune ca sunt acrii'' zice o vorba din popor ,oameni buni eu chiar nu va inteleg de ce va place asa de mult sa va bagati in seama aiurea , daca tot ziceti ca sunt proaste, scumpe, naspa, urate sau ca nu merita banii , dar aduceti si argumente , zicea cineva mai sus ca sunt zeci/sute de review-uri in care zice lumea ca nu merita , eu pot sa pun de asemena zeci/sute de review-uri in care diferiti posesori spun ca merita (sau doar aia sunt platiti de Monster ca sa faca reclama )
Inainte de-ale cumpara am analizat oferta am citit review-uri am vazut unboxing-uri si am decis ca imi satisfac toate cerintele si ca aste le vreau , nu inteleg unde este problema si de ce pe cineva deranjeaza . Pun ramasag ca majoritatea din comentatori au auzit de la un prieten sau au vazut ei pe net ca Beats by Dre sunt naspa si toti care le cumpara sunt prosti si fraieri .

Imi cer scuze pentru offtopic !