Deschid acest thread pentru ca sunt sigur ca multi dintre noi avem uneori probleme cu routerele noastre si stim bine cat de frustrante pot fi uneori.

Am o problema de mult timp cu D-link dir-615 HW revision H1, merge extrem de prost, viteza de cam 0.8 mb, nici macar youtube-ul nu se incarca atat de prost merge am crezut prima oara ca e de la RDS, deoarece are perioade cand merge perfect, de cateva zile, si dupa o saptamana in care nu merge deloc, orice i-as face. i-am pus toate FW disponibile, chiar si pe cele vechi si tot degeaba, i-am dat reset de vreo 100 de ori, am incercat sa urmez niste pasi de pe un tutorial gasit pe internet care ar imbunatati viteza si tot degeaba. chiar nu stiu ce sa mai fac, ma gandesc serios sa cumpar alt router care sa nu-mi mai faca probleme aveti vreo solutie sau imi recomandati unul stabil ! nu extraordinar de rapid, dar sa fie stabil.

---------- Post added 13-02-2013 at 01:39 PM ----------



---------- Post added 14-02-2013 at 01:48 AM ----------

nimeni? oricum acum cred ca s-a cam stricat de tot nu mai merge deloc, asa ca daca imi puteti recomanda un router bunicel, dar stabil, in jur de 300 de ron as fi recunoscator