Quote Originally Posted by Hyp View Post
stiu ca nu are neaparat treaba cu PS3-ul si e o chestiune generala ...dar pana acum nu am aflat un raspuns...poate nu suporta Playstation-ul aceasta functie si nu lasa..sau ce o fi?
deci..
Buna
Am cumparat de la Altex acest TV LCD Full HD
Samsung LE32A551P2R
Din cate am vazut detine o functie de claritate a imaginii DNie...insa in meniu e bifata cu gri si nu pot umbla sa pun de pe off pe on..ca si cum e inactiva
La tv sunt conectate prin 2 cabluri HDMI consoloa PS3 si calculatorul, tinut in 1920x1080
Cum pot activa aceasta functie DNie si ce ar mai trebui activat?
Salut
�ncearcă din Tools-Picture Mode să pui Dynamic. Ar trebui să se activeze setarea DNie ON/OFF. Baftă!

---------- Post added at 01:51 PM ---------- Previous post was at 01:46 PM ----------

Quote Originally Posted by Hyp View Post
cat ar trebui sa depun pe card la o comanda de pe thehut in valoare de 32 de euro [trebuie sa mai depun si tva ceva..alte taxe...curusl valutar + ?%]
am facut comanda de Little Big Planet + Assasins creed platinum edition si m-au ajuns ambele 31si ceva euro
Pune 150 RON pt. siguranţă. TVA 17,5% este inclus, nu trebuie să te g�ndeşti la el, alte taxe nu există, şi bănuiesc că cele 2 taxe de transport (c�te 1,15 euro/item) le-ai inclus �n cei 32 de care vorbeai.