Quote Originally Posted by gvingi76 View Post
Nu stiu daca aici sa intreb...
Am si eu o curiozitate... De ce este banat DanTe23? Ca nu-mi dau seama din ultimele lui posturi...
Eh, stii cum e el... grammar nazi. Lucru care nu deranjeaza in general, dar din pacate o face in mod gresit si repetat. Mai exact, pe threadul despre God of War: Ascension, de la o simpla greseala a unui user (care a scris o cacofonie, reparata prin virgula totusi), a iesit o intreaga discutie pe teme de gramatica, lucru complet off-topic. A primit o groaza de report-uri, a fost curatat threadul, dupa care am postat clar: daca observati o problema legata de limba romana, fie folositi butonul de report post si lasati un moderator sa se ocupe de problema, fie postati pe threadul dedicat: http://www.consolegames.ro/forum/f69...gii-forumisti/.

Ori el din pacate, la 5 minute dupa rugamintea mea, a postat exact la fel, off-topic, fara nici-o treaba. Fiind deja la a 4-a infractiune de genul acesta (off-topic), a primit ban 14 zile pentru recidiva.

Nu va sta toate cele 14 zile, mai ales ca maine este conferinta de la Sony si stiu ca astepta cu nerabdare lucrul acesta. Prin urmare, luand in calcul si cererea catorva useri (ca sa inteleaga ca nu are toata lumea ceva cu el), de maine i se va ridica ban-ul si se va putea bucura de lansarea PS4 alaturi de consolisti.

A nu se intelege gresit... nu are nimeni aici ca scop sa dea ban-uri aiurea. Dar din pacate, fara reguli, ar fi haos. Daca am face toti off-topic, ar fi ca pe Facebook... s-ar posta orice, oriunde, fara sa mai inteleaga nimeni nimic. Vrea omul sa intre sa citeasca discutiile despre God of War: Ascension, si da peste n pagini de discutii despre cacofonie, limba romana, etc... Not fair!