Quote Originally Posted by hitmandmc View Post
RaverX ma bucur ca vrei sa faci lumea mai buna si sunt perfect de acord cu tine. Acum te intreb eu....daca omul primeste report de la tine, de la mine, de la alti 20...crezi tu ca o sa inceapa sa invete limba romana pentru asta?
Categoric nu. Ideea era alta, cum noi primim warn/ban pentru offtopic sa primeasca si aia warn/ban pentru limbaj agramat. Si daca n-o sa invete sa se care naibii pe site-uri unde activeaza cocalari, manelisti si alte specimente. In fond suntem pe un forum, nu pe "mess".

Quote Originally Posted by hitmandmc View Post
De ceva vreme am invatat sa fiu transparent la unele chestii si e mai bine pentru toata lumea. Eu nu ma mai stresez iar altul ramane asa cum vrea el sa fie
Serios? Vezi ca nu-i chiar asa...

Quote Originally Posted by hitmandmc View Post
Dar asta nu inseamna ca eu, care intru pe O ANUMITA PAGINA si vreau sa citesc UN ANUMIT LUCRU, sa incep sa sortez mesajele in speranta ca poate o sa intalnesc si ceva lucruri care ma intereseaza.
Se pare ca totusi esti deranjat de offtopic. La fel si noi suntem deranjati de limbajul cocalaresc. Mai departe se aplica exact ce spuneam la inceput - daca offtopic-ul se pedepseste ar trebui ca si limbajul sa fie pedepsit.

Eu astept un raspuns oficial de la un moderator: pot da report bad bost la userii care violeaza limba romana? Care e pedeapsa la prima abatere, la recidiva si mai departe?