Quote Originally Posted by ramonski View Post
Monky, de ce primesc "warning" ? Ma faci neserios ? No more comments. Imi poti sterge acest cont!
Eu am vrut stergerea contului de vreo 3 ori deja... Dar eu ma si inflamez extrem de rapid. Am vazut si de ce s-a suparat ramonski si-l inteleg, desi nu trebuia sa se retraga de la restul licitatiilor. De rodarkone nu mai stiu ce sa zic, daca vrea sa ajute site-ul poate pur si simplu dona, nu inteleg ideea de a scoate ceva la licitatie pe care apoi tot el sa liciteze.

Din pacate vad ca se strange din ce in ce mai multa ura si rautate, mai ales intre userii vechi, ma gandesc cum ar fi daca ar ramane un forum "exclusivist". Tot mai multe atacuri, posturi agresive, discutii contradictorii neconstructive, etc. (pana si postul meu are tenta din asta din pacate ) Cred ca e ceva in noi (romanii), am cativa amici si colegi "maghiari" si sunt extrem de placut surprins cat de uniti sunt, se ajuta enorm si nu se ataca, insa romanii se barfesc si sunt invidiosi unii pe altii, ceva de speriat.

Quote Originally Posted by darkpaul13 View Post
Eu personal as vota ca cei care cumpara la o licitatie sa nu primească decat 25% din valoare ca donatie sau chiar deloc....oamenii in general cumpara ca vor jocurile..nu ca vor sa ajute
Exact ce spuneam, brusc pentru unii conteaza cat primeste cumparatorul si cat primeste vanzatorul. Asta dupa ce fix tot tu arunci cu galeata de noroi pe mine si spui: "@RaverX: acum sincer..ai putea sa ne scutesti cu nedumeririile tale si te-ai putea implica mai mult la ce facem noi aici...ce conteaza cine primeste ghidul atat timp cat banii ajung la hosting" (http://www.consolegames.ro/forum/f76...de/#post925290)

Nu vreau sa jignesc pe nimeni cu postul asta, sunt constient ca nici eu nu-s perfect, am facut si eu greseli destule. Sper ca postul asta sa fie inteles ca atare, sa fie un semnal de alarma. Eu unul o sa fac tot posibilul sa nu mai "atac" pe altii care gresesc (mai ales gramatical), in fond suntem consolisti toti si ar trebui sa fim uniti. Dar tare ma tem ca n-o sa fie suficient si iar o sa calc si eu pe bec. Insa cine stie... daca vad schimbare si la alti useri, poate mai e o sansa.