Quote Originally Posted by abcdef View Post
Salu am un controller Genius Maxfire Grandias 12 cu fir, dar nu merge cum trebuie in jocuri, sunt amestecate comenzile si merg si gresit. Cum il setez sa mearga controalele? Imi trebuie preset-uri pentru fiecare joc?
Man de ce ai renuntat sa iti cumperi un controller de Xbox si ti-ai luat "rahatul" ala de Genius ? Un controller de Xbox cu fir se vinde sh pe la 70-90 de lei ! Si este suportat oficial de majoritatea jocurilor. La celelalte (Genius, Serioux,bla, bla bla) nici nu se pupa' cum trebuie cu jocurile, trebuie sa iti faci separat setari pe fiecare buton, in fiecare joc, etc. La celelalte firme serioase (Razer Onza, Logitech) vin cu drivere mult mai bine puse la punct ....DAR ... sunt la fel de scumpe ca controlllerul de Xbox si atunci care-i smecheria ?

Iti zic ca ai facut o afacere proasta, trebuia sa mai intrebi si eventual sa si asculti pararea celor carora le-ai cerut-o ! Altfel ne racim gura de pomana si data viitoare cand vei avea belele ne vom face ca ploua ( gen : ce rost are sa-l ajut cu un sfat daca eu vorbesc, eu execut)...