Single post: Ultimul film vizionat / Recomandari filme

  1. #3767 SP
    Senior Member Malach HaMavet's Avatar
    gloata:
    American Psycho 2 cum nici primul nu mi-a prea placut, defapt nu cred ca ma atras vreodata! Nici al doilea nu pot sa zic ca a reprezentat ceva pentru mine asa ca ii ofer un calduros
    Heat (1995) film interesant, Al Pacino cu De Niro, dar cred ca am cam lung pentru povestea pe care o vrea sa-o spuna
    Donnie Darko ciudat film...
    Premium Rush dragut film... actiune pe bicicleta! Nu stiu cat succes a avut in Danemarca dar cred ca s-ar potrivi cu aceasta tara
    BeetleJuice iubesc filmul asta! Sper sa se faca o continuarea la el, si una care merita si nu un ***** de sequel! Cum a patit THE MASK, ce tare ar fi daca s-ar face un crossover cu The Mask!
    TimeLine ceva la acest film mi-a placut.
    Good Morning Vietnam m-am decis sa vad toate filmele cu Robin Williams! si asta intra in categoria NICE MOVIE
    American Mary cred ca a incercat sa fie ceva genul filmelor lui Takashi Miike! Nu prea i-a iesit, dar celor care iubesc filmele ciudate asta ar fi pe cararea lor.
    Dacii e prima oara cand vad filmul asta! L-am vazut cu niste romanii si un danez si un bulgar. Atat am putut sa radem la cum se vorbea pe aceea vreme si costumele erau unele ale naiba de gay! Dar filmul in sine a fost superb, Asta ar fi un film foarte bun lansat in IMAX!
    Golden Compass film fantasy care are un concept fain si interesant pacat de finalul lui sincer...
    From Dusk till Dawn trilogy primul film mi l-am si cumparat pe dvd, pe celelalte doua le-am preluat de la un amic, dar pot sa zic ca nu se ridica la nivelul primului. Al doilea e varza, ar al treilea are o ideie faina dar nu se duce cum trebuie la capat! Ceea ce e si pacat.. 1. movie , 2.movie , 3.movie nu stiu ce nota sa-i dau asa ca nu-i dau nici o nota... dar tind spre un
    The Cabin in the woods revizionare cu niste danezi care erau fumati! Am ras de ne-am stricat la el...
    The mask tot cu aceasi danezi! Ma gandesc sa-l cumpar si eu pe dvd!
    Attached Images Attached Images mask-1994.jpg new-images-cabin-woods-99416-03-470-75.jpg dusk-till-dawn-trilogy-front-cover-22467.jpg 220px-the_golden_compass.jpg dacii_1241822958_1966.jpg american-mary-uk.jpg 220px-good_morning-_vietnam.jpg timeline_theatrical_poster.jpg beetlejuice-poster.jpg premium-rush.png donnie-darko-uk-banner-ds-h-wm.jpg heat_1995_580x808_37045.jpg 219american_psycho_2.jpg