Single post: Ultimul film vizionat / Recomandari filme

  1. #3782 SP
    Senior Member Malach HaMavet's Avatar
    Into the Mirror varianta originala a filmului din 2008 Mirrors si sincer nu a fost cine stie ce! Si daca vezi un film correan horror le poti ghici pe toate!
    DreamScape horror flick! nu-mi aduc aminte foarte multe de la el dar na...
    G.I. Joe: Retaliation nu foarte multe sa spun despre el! Lasa de dorit dar daca nu ai ce face si la ce uita poti arunca un ochi de sticla peste el!
    THE LAST STAND l-am asteptat de multicel... si nu m-a dezamagit
    Superman Unbound in asteptarea Man of Steel prinzi ce poti si animatia este interesanta dar nu foarte mult cu povestea si parca aveam sentimentul ca ma uit la Captain Planet
    Cold Prey (re) unul din cele mai preferate filme horror ale mele!
    Cold Prey 2 (re) unul din cele mai preferate filme horror ale mele!
    Rise: Blood Hunter dragut dar cred ca singurul motiv pentru care m-am uitat la el a fost Lucy Liu
    Afro Samurai (re) Animatie la cel mai ridicat nivel! De-abia astept si sper sa fie si o a 3-ea parte
    Afro Samurai Resurrection (re) Animatie la cel mai ridicat nivel! daca aveti ocazia sa va uitati la aceasta.
    Attached Images Attached Images into_the_mirror___slim-14252907072006.jpg dreamscape15_16_31dec94_a.jpg gi-joe_retaliation_poster2.jpg last-stand-poster-quad.jpg 57515_u_ycg_u.jpg movie-music-cold.jpg 07595718.jpg rise_blood_hunter_custom_dvd.jpg mov_a7f80bf4_b.jpg afro-samurai-resurrection_poster_1231876857.jpg