Quote Originally Posted by darkpaul13 View Post
poate Akf e ca nea ala de la microsoft care spunea ca se poate juca un joc,schimba imediat pe tv sau pe netflix,poate asculta muzica si sta pe skype..toate in acelasi timp !!!

ma poate ajuta cineva cu video-ul respectiv ?

si Akf vorbesti de PR manager cand tocmai tu aperi atat MS ? noi pana la urma avem reactii de oameni normali care se asteptau sa vada noua generatie de xbox si in loc am primit o "telecomanda" handsfree de tv,call of duty si fifa
Acel nenea e evil pentru ca poate sa faca anumite lucruri in acelasi timp! Huo!!! Trebuie sa avem pause game dupa care sa facem alte lucruri, ca la SNES. De ce sa evoluam? Ne mananca hw! Asa e, nu putem sa facem doua lucruri in acelasi timp pentru ca nu suntem hardcore!

Sa fim toti cu PS4 desi habar nu avem ce ne ofera! Eu nu apar nimic, vreau sa vad ce ofera fiecare. Dar asa e la moda sa fi cu Sony, desi suntem pe console games forum si pe aria aceasta posteaza oameni care nu au nici cea mai mica intentie sa cumpere One, dar vad ca a face flame e ok. Imi place ca nu mai puteti de grija celor care vor sa achizitioneze One. Continuati emisari care vor sa ne ofere sfaturi gratuite! Multumim!

Stiu ca minoritatea se supune majoritatii, daca eram pe playstation forum intelegeam, dar din cate vad sunt pe console games forum, deci avem dreptul sa traim toti cu opiniile noastre si cu ce consola dorim!

Asa ca doresc a se lua masuri de catre responsabili! M-am saturat de ironii si glume de prost gust! Ai ceva de spus legat de subiectul threadului? Ok. Vrei sa te dai in spectacol ca de obicei? Ok, inteleg o data, de doua ori, dar a treia oara termina pentru ca nu esti amuzant! Postati fratilor pe threadul PS4 pana va spargeti de ras. Grow up!

La urma urmei fiecare cumpara ce vrea, dar lasa-ma sa-mi fac singur calculele, nu am nevoie de interventii din stanga si din dreapta de 3 ori pe pagina pentru ca nu are nicio legatura, in special in situatia in care nu s-a lansat nicio consola si vorbim toti doar de dragul de a ne afla in treaba!?