Desi sunt membru aici de mai bine de un an, nu am simtit vreodata nevoia de a participa activ la forum, articole, etc. Singurul scop a fost achizitionarea de jocuri. In cazul The Last of US simt ca nu ma mai pot abtine, desi orice as avea de spus a fost deja acoperit de tudyniuz.
Din pacate nu pot compara acest cu NIMIC ce-a iesit pana in prezent, si sincer sa fiu ma bucura asta. Este o experienta complet noua, un gamplay care te cufunda intr-o atmosfera fantastica si un mare "slap in the face" pentru orice companie mare care a incercat vreodata sa scoata o astfel de capodopera.

Speram sa fie un joc bun, este primul joc pe care l-am cumparat din ziua lansarii si nici in ruptul capului nu ma asteptam sa fie un joc de un asemenea calibru. Intr-un cuvant, FENOMENAL.

PS: Luati in calcul c-am ajuns la 45% din joc momentan, si din cate am inteles acum incepe cu adevarat distractia

Overall, nota mea este 10+. Orice glitch-uri s-ar obeserva se trec usor cu vederea si nu incurca in vreun fel experienta povestii.

Felicitari NAUGHTY DOG! Sunt tare curios ce-o sa urmeze din partea unui asemenea studiou in momentul in vor dezvolta pentru PS4.