Quote Originally Posted by Enthroll View Post
Pai la ce grafica am vazut la prezentarea E3, as fi putut jura ca e pe X360.
Daca ai jucat si celelalte jocuri din serie cu siguranta ai vazut ca NU s-a pus accent, sau mai bine zis nu unul mare, pe grafica Factorul FUN, glume slabe si modul sandbox au fost puse pe primul loc...apoi restul.

Nici nu vreau sa deschid subiectul replay value, un replay value care se apropie de infinit

Sincer sa fiu mie mi-a placut ENORM ce-am vazut (eu fiind un super insa unul cu bun simt). Ce nu mi-a placut, si nu doar mie ca am vazut si reactii pe web asemanatoare, ca s-a inlaturat factorul FUN Au fost si cateva declaratii oficiale, la scurt timp dupa E3, in care s-au zis ca factorul fun nu s-a inlaturat/eliminat si ca este acolo insa sincer sa fiu...ma cam indoiesc (sper sa ma insel!).

Si asa 4 fun voi posta cateva trailere (din fiecare joc - in ordinea aparitiei lor) sa vedeti ca se observa trecerea brusca.

Dead Rising
Dead Rising 2: Case Zero
Dead Rising 2
Dead Rising 2: Case West
Dead Rising 2: Off The Record
 
Dead Rising 3

...no, unde-i factorul FUN? (din ultimul trailer) sau mai bine zis: unde-i faza aia tare pe care de abia astepti sa o faci cand pui mana pe joc? Eu n-am vazut-o :/

No asta e, nu dramatizam. Mai este timp pana cand se lanseaza...vedem (de jucat tot il voi juca)