Eu nu te am facut in nici un fel (fanboy nefanboy) ..doar ca ti am citit cateva posturi si nu inteleg de ce nu poti fi pur si simplu subiectiv - cred ca toti avem o opinie si dreptul de a o exprima chiar daca produsul final nu e iesit pe piata sau sa ne-o schimbam in functie de stirile ce apar.De ce trebuie pt fiecare post cu caracter pozitiv la adresa xbox sau ps4 pe care l scrii peste 2 minute sa scrii 2 negative..."political corectness-ul" pe care l practici e pur si simplu incoerent ... sau nu esti in stare sa iti argumentezi optiunile intr o discutie deschisa asa ca o dai din dreapta in stanga.Nu o lua in nume de rau... e parerea mea referitoare la opiniile tale pe zona ps4 si xbox 1.Baftales!

ori pur si simplu e sarac atat financiar cat si mental... si ceea ce nu poate avea sau nu poate intelege, e prost.
Scuza ma dar de cand saracia a devenit ceva de condamnat si legat de prostie...E ultima vizita pe care o fac pe cg ... ti as mai spune si ce fel de om esti dar cred ca toti care iti vor citi postul si au putin bun simt vor trage singuri concluziile.pa