Quote Originally Posted by Americanu20 View Post
Hai ca dupa cateva formaturi la tot sistemul a mers pana la urma,Multumesc !

---------- Post added 03-07-2013 at 16:06 ----------

Hi Tepus,

Unfortunately, your order/s were put on hold by our anti-fraud system.

To verify your purchase we require a valid ID copy, such as a driving license, passport, national ID card etc. This can be sent via email in the form of a scan or high resolution picture to [email protected].

Our emails are stored securely on our own server and as per our privacy policy your ID copy will only be used for verification purposes and will be permanently deleted once your account has been verified.

Alternatively, we can cancel and refund your transaction.


Kind regards,

Scott M

M-au bagat la frauda dar de ce ?Innebunesc ca am luat si de 35 lire,mi-am pus resedinta din UK o adreasa dintr-un generator de ID si nu inteleg de ce mi-au blocat si banii si nu imi dau si contul ca sa activez PS+ ,Numarul meu de telefon : 0720-531-935 sunati-ma sa ma ajutati va rog ca nu stiu cum sa fac sa recuperez banii sau sa-i confing...sa-mi dea redem code acela(ce naiba de site este asta ca este prima data cand mi se intampla asa ceva ....)
Daca le dau copie dupa buletin vor vedea ca sunt din Romania....ce naiba sa fac ....am latit prin PayPal
De ce te-ai inregistrat pe CDkeys cu adresa "voodoo" de UK? Normal ca primesc semnale de alarma cat timp tu ai IP si cont de Paypal inregistrat pe Romania. Gandeste-te ca ei vad date false X de UK care incearca sa cumepre cu un cont valid Paypal Romania Y...

Inregistreaza-te "normal" cu date adevarata (de Romania) care sa corespunda si cu datele Paypal (daaahhhh) si nu vei avea probleme.

Bafta.