* * * Console Games Thread * * * -=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=- Thread : Vand joc Assassins Creed Origins Delux Edition Started at 11-12-2017 17:46 by Mosteaca Visit at https://www.consolegames.ro/forum/showthread.php?t=114464 -=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=- [Post 1] Author : Mosteaca Date : 11-12-2017 17:46 Title : Vand joc Assassins Creed Origins Delux Edition Vand joc Assassins Creed Origins Delux Edition, coduri folosite - 150 RON. Predare personala in Timisoara. -=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=- [Post 2] Author : VictusG Date : 11-12-2017 18:36 O intrebare ca sunt mai noob, daca codurile sunt folosite atunci mai e varianta Deluxe sau e Standard ? -=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=- [Post 3] Author : omega Date : 11-12-2017 19:00 In general cand un joc are unul sau mai multe coduri este defapt un joc standard (intr-o carcasa putin diferita), iar codurile (daca le activezi) iti dau acces la anumite lucruri/misiuni/etc care lipsesc (au fost scoase) din jocul standard. In concluzie ai jocul deluxe (cu coperta diferita, codul si ce mai are el prin cutie) dar il joci standard. -=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=- [Post 4] Author : Darkhawk Date : 12-12-2017 11:10 Salut, accepți si schimburi ? -=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=- [Post 5] Author : Mosteaca Date : 12-12-2017 13:46 @Victus G - jocul mai are pe langa carcasa obisnuita si harta in format fizic si soundtrack, tot in format fizic. @Darkhawk - nu, am vandut PS-ul, nu mai am pe ce juca. -=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=- [Post 6] Author : VictusG Date : 12-12-2017 19:59 @Victus G - jocul mai are pe langa carcasa obisnuita si harta in format fizic si soundtrack, tot in format fizic. @Darkhawk - nu, am vandut PS-ul, nu mai am pe ce juca. Stiu ce are ca am si eu varianta Deluxe, doar nu intelegeam cum vinzi o varianta deluxe cand codurile sunt folosite, tu ai niste coduri, ai un deluxe content care le-ai folosit, zic si eu :) -=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=- [Post 7] Author : omega Date : 13-12-2017 11:59 Cum ar fi trebuit sa se exprime ? A spus foarte clar ca vinde varianta deluxe dar ca sunt folosite codurile. Free up. Pret bun. -=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=- [Post 8] Author : Mosteaca Date : 19-12-2017 19:24 S-a vandut userului thomas. Se poate inchide. Multumesc Console games forum. -=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=- Downloaded from Console Games (https://www.consolegames.ro/forum) at 28-03-2024 15:32.