* * * Console Games Thread * * * -=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=- Thread : Vand xbox one phat 500gb+1 controller+headset+kinect+peste 50 de jocuri digitale Started at 20-05-2018 12:55 by nina Visit at https://www.consolegames.ro/forum/showthread.php?t=119396 -=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=- [Post 1] Author : nina Date : 20-05-2018 12:55 Title : Vand xbox one phat 500gb+1 controller+headset+kinect+peste 50 de jocuri digitale consola a fost cumparata in 2014 august si n-o sa va mint,am folosit-o de iau sarit capacele,controllerul e uzat(e uzat,nu stricat),cutia e in stare ok vand ca fratele meu nu a acceptat gratis consola si cam sta degeaba fiindca mai am un xbox one x pachetul original este xbox one 500 gb(primul model de xbox one),1 controller,headset,kinect,cablurile si transformatorul,cutia originala+jocuri digitale cumparate si jocuri digitale care le poti juca doar daca ai subscriptie gold nu are garantie,cred ca era logic daca am spus anul 2014 nu vand nimic separat jocurile sunt legate de consola,ma rog contul pe care am cumparat e banat pe viata dar e setat ca xbox home pe aceasta consola si le poti juca pe orice cont vrei tu jocurile digitale cumparate care le poti juca fara subscriptie gold: the witcher 3 complete edition the division ryse son of rome rocket league far cry primal call of duty advanced warfare assassin's creed black flag assassin's creed unity gears of war 3 ufc 2 f1 2015 fifa 15,16,17 tour de france 2015,2016 worms battlegrounds trivial pursuit live zoo tycoon fibbage max the brotherhood monopoly kinect sports jocurile care iti trebuie subscriptie gold,jocurile sunt gratis dar sunt legate de aceasta subscriptie care costa: tomb raider definitive edition the walking dead season1 the crew styx tekken tag tournament 2 rayman legends poolnation project cars limbo knight squad deadliest warriors legends chariot castlestorm child of light dirt 3 goat simulator grid 2 i am alive lors of the fallen metal gear v ground zeroes murdered soul suspect mx vs atv reflex sacred 3 sleeping dogs the witcher 2 thief super mega baseball ai ceva juca si daca nu cumperi gold apoi kinectul il poti vinde si iti scoti banii de subscriptie gold sau iti cumperi al 2 lea controller prefer s-o vand face-to-face si nu s-o trimit prin curierat,sa o testeze omul,sa testeze uzura controllerului,locuiesc in zarnesti,jud brasov pret 800 ron -=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=- Downloaded from Console Games (https://www.consolegames.ro/forum) at 28-03-2024 21:50.