* * * Console Games Thread * * * -=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=- Thread : Guitar Hero 5 pe primul loc in topuri ! Started at 14-09-2009 19:08 by Mika Visit at https://www.consolegames.ro/forum/showthread.php?t=12263 -=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=- [Post 1] Author : Mika Date : 14-09-2009 19:08 Title : Guitar Hero 5 pe primul loc in topuri ! Guitar Hero 5, care de fapt este al zecelea joc din serie (plus-minus doua) a prins bine la fanii din Regatul Unit si a reusit sa ajunga pe primul loc in topul celor mai bine vandute jocuri de pe toate platformele. Batman: Arkham Asylum care a fost in top timp de doua saptamani, a reusit sa ocupe doar locul trei, medalia de argint revenindu-i jocului Colin McRae: Dirt 2. The Beatles: Rock Band a intrat in top pe locul patru, lucru care mai mult ca sigur ii dezamageste pe unii. Atat Guitar Hero cat si Rock Band au debutat pe locurile patru, respectiv pe sase cu seriile trecute. Desi intr-un articol recent se speculeaza faptul ca banii castigati din jocurile ritmice sunt in scadere, se pare ca tot stiu sa-si faca intrarea intr-un top. Topul Complet (http://www.chart-track.co.uk/index.jsp?c=p/software/uk/latest/index_test.jsp&ct=110015) PS: Halo 3 pe ultimul loc. Impresionant! -=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=- [Post 2] Author : Khan Date : 14-09-2009 20:09 Se incalzeste lumea pentru ODST :) Sunt si eu cumparator de GH si culmea, din UK. Dar sa fim seriosi.. toti retailerii din UK aveau oferta la preorder: cumperi Guitar Hero 5 + chitara si primesti si Guitar Hero World Tour. Deci n-as zice ca e tocmai surprinzator. Din motivul asta am prioritizat GH5 inaintea Beatles. -=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=- [Post 3] Author : Tudoran Date : 14-09-2009 21:33 Lego Batman si Harry Potter s-a vandut mai bine decat halo 3 . damn :D . da cred caare dreptate khan, oamenii nu mai cumpara Halo 3 pt ca se pregatesc pt ODST . o sa vedem dupaia cum creste halo in clasament ;) -=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=- [Post 4] Author : Mika Date : 14-09-2009 21:39 Eu ziceam ca e impresionant avand in vedere ca jocul s-a lansat acum 2 ani :P. -=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=- [Post 5] Author : Tudoran Date : 14-09-2009 21:46 Eu ziceam ca e impresionant avand in vedere ca jocul s-a lansat acum 2 ani :P. a :D . that too .not bad ;) . insemna ca si urmatorul halo o sa ramana multa vreme in top . cat despre guitar hero ... ce sa zic ? sincer ma aspteptam sa fie in top 3 o vreme . people love this game -=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=- [Post 6] Author : Vami Date : 15-09-2009 10:35 a :D . that too .not bad ;) . insemna ca si urmatorul halo o sa ramana multa vreme in top . cat despre guitar hero ... ce sa zic ? sincer ma aspteptam sa fie in top 3 o vreme . people love this game Da dar va fi deturnat de MW2 :evil: -=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=- Downloaded from Console Games (https://www.consolegames.ro/forum) at 29-03-2024 15:56.