* * * Console Games Thread * * * -=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=- Thread : Concurs "CG Editor Wins" Started at 29-07-2010 11:19 by MonkY Visit at https://www.consolegames.ro/forum/showthread.php?t=27986 -=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=- [Post 1] Author : MonkY Date : 29-07-2010 11:19 Title : Concurs "CG Editor Wins" Nu e un concurs in toata regula, in special pentru ca se stiu din start castigatorii... insa dupa vreo 2 zile de insomnii, nu-mi trece prin cap o alta modalitate de a acorda cate un premiu editorilor CG. Nu e mult, dar e doar o mica forma de apreciere a efortului depus pt. a va aduce voua news-uri, reviews, etc... Stiu ca editorii CG nu fac ceea ce fac pentru "premii", insa sper ca vor accepta sa-si aleaga cate un joculet cu care sa se relaxeze dupa atata "munca" :) Therefore... felicitari Mika, erik95, AndRewqp si naz ! Pick your game ! -=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=- [Post 2] Author : AndRewqp Date : 29-07-2010 11:29 Multumim pentru apreciere si pentru premii. as vrea RDR pentru PS3. -=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=- [Post 3] Author : Honord Date : 29-07-2010 12:07 Naz este plecat timp de o saptamana in Delta Dunarii, wait for him duuude! P.S. asa jocuri asa editori! -=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=- [Post 4] Author : MonkY Date : 29-07-2010 12:21 Naz este plecat timp de o saptamana in Delta Dunarii, wait for him duuude! Ce sa-i facem... daca prefera sa se relaxeze in Delta in timp ce aici se munceste ? :evil: Sper ca are internet pe-acolo... pt. ca restul jocurilor vor zbura Sambata la intalnirea CG :D -=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=- [Post 5] Author : erik95 Date : 29-07-2010 12:36 Asa cum a spus si Andrew, multumim pentru apreciere si pentru premii. Eu as vrea Just Cause 2 ( PS3). -=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=- [Post 6] Author : Ovidiu Date : 29-07-2010 12:39 Naz vrea sigur de Xbox , ca ps3 din cate stiu eu nu are :) N-are nimeni numarul lui sa-l sune ? -=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=- [Post 7] Author : Dj Mo Date : 29-07-2010 15:04 Nu cred ca tu erai "dude". -=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=- [Post 8] Author : AndRewqp Date : 29-07-2010 15:07 Nu cred ca tu erai "dude". da, cred ca ai dreptate. my bad :dizzy:. cred ca ar trebui sa iau o pauza de la PS3 si sa ma dorm si eu putin. :)) :p -=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=- [Post 9] Author : Mika Date : 30-07-2010 19:35 Am I late to the party. Sorry. Acum am facut din nou cunostinta cu Internet-ul dupa o saptamana la mare. :D So, if I may, Wake de 360. LE (shame on me): Multumesc CG ! -=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=- [Post 10] Author : Walkman Date : 30-07-2010 19:42 Frumoasa initiativa. Felicitari=D> -=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=- [Post 11] Author : GS0Ls Date : 30-07-2010 21:09 Bine gandit MonkY. Ii mai motivezi :D. Nu ca ar avea nevoie... fac oricum o treaba foarte bune. -=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=- [Post 12] Author : MonkY Date : 31-07-2010 00:10 Intrucat naz nu a dat nici-un semn, am ales eu pt. el GTA Episodes from Liberty City pt. Xbox 360. Hope he likes it :D -=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=- [Post 13] Author : naz Date : 31-07-2010 21:12 Mi-a luat 30 de minute sa scriu acest reply dupa telefonul meu de ultima generatie. Multumesc mult pt. tot si acum nu vorbesc doar de joc, ci si de sustinerea si ajutorul oferit mie de catre toti din echipa CG. Nice pick Monky. Revin miercuri, distractie placuta in aceasta seara ! -=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=- Downloaded from Console Games (https://www.consolegames.ro/forum) at 29-03-2024 12:07.