* * * Console Games Thread * * * -=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=- Thread : SEGA anunta Iron Man 2 Started at 06-02-2009 11:42 by erik95 Visit at https://www.consolegames.ro/forum/showthread.php?t=4778 -=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=- [Post 1] Author : erik95 Date : 06-02-2009 11:42 Title : SEGA anunta Iron Man 2 In 2008 am avut parte de Iron Man. Acesta a fost un film. Cum orice film cu supereroi este urmat de un joc, SEGA a lansat anul trecut jocul Iron Man. Acest joc a fost un esec, fiind considerat unul dintre cele mai proaste jocuri ale anului trecut. Desi primul joc nu a avut succes, SEGA San Francisco lucreaza la Iron Man 2. Acesta va fi lansat in 2010, odata cu aparitia celui de-al doilea film. Cei de la SEGA ne promit o experienta de neuitat, dar eu ma indoiesc de acest lucru. Jocul va fi lansat pe mai multe platforme, inca nementionate. Sa speram ca au invatat din greseli si ca Iron Man 2 va fi mult mai bun ca primul. -=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=- [Post 2] Author : RonanN1 Date : 06-02-2009 14:38 ...sper să rezolve problema cu controlul. -=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=- [Post 3] Author : UrSuLeTzU Date : 06-02-2009 16:32 Slabe sanse... -=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=- [Post 4] Author : zaice Date : 06-02-2009 19:08 ...sper să rezolve problema cu controlul. Stiu de la Ronnie ca a fost naspa faza cu controlul (ca si la transformers faza cu booring game, Ronnie stie :D).Filmul sincer mi-a placut,jocul asa si asa,sper ca seria 2 (film plus game) sa fie si mai si :D.Bring it on. -=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=- [Post 5] Author : RonanN1 Date : 01-05-2011 16:04 ...peste cāteva zile-mi ajunge și mie! Can't wait! B-) Intenționat l-am amānat :-$ *p.s. Iron Man :fanboy: -=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=- [Post 6] Author : RonanN1 Date : 01-05-2011 16:05 Slabe sanse... Au rezolvat-o B-) -=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=- Downloaded from Console Games (https://www.consolegames.ro/forum) at 29-03-2024 02:07.