* * * Console Games Thread * * * -=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=- Thread : Haideti sa ne jucam in retea System Link (Nu pe xbox LIVE) Started at 27-01-2012 19:22 by cats99999 Visit at https://www.consolegames.ro/forum/showthread.php?t=56385 -=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=- [Post 1] Author : cats99999 Date : 27-01-2012 19:22 Title : Haideti sa ne jucam in retea System Link (Nu pe xbox LIVE) buna pt. doritori de multiplayer in system link (nu pe xbox live) totul e Legal folosim un program care face reteaua prin net ca si cum am fi toti cu xboxurile intr-o camera un fel de hamachi cum folosesc useri de pcuri suntem o comunitate de vreo 100 de persoane (pot juca si cei cu consolele banate) folosim un program xbslink se numeste ne dam massuri cand jucam (seara de seara) si ne strangem si jucam pt. mai multe informati cautatima pe mess si va explic cum sa faceti , am id dangerouscat1 -=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=- [Post 2] Author : CSergiu Date : 27-01-2012 19:29 Tot LIVE e miezul. -=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=- [Post 3] Author : cats99999 Date : 27-01-2012 19:33 poti juca si pe live si aici diferenta e ca aici joci doar cu romanii si e pe gratis -=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=- [Post 4] Author : alysefu Date : 27-01-2012 22:22 Daca ma vor bana da , poate , desi nu voi fii banat deci nu :evil: -=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=- [Post 5] Author : kragod Date : 27-01-2012 22:59 Pot juca si pe live doar cu romanii, si mai era ceva....ce dracu mai era....ahh da,pot juca ORICE JOC, fara un program care imi ia o sapt sa il programez, si tot nu reusesc,cu xbox live party....ahh si pot juca si harti DLC... -=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=- [Post 6] Author : Marinake Date : 27-01-2012 23:02 Kragod...nu trebuie sa fii chiar asa.Poate omul nu are bani sa isi ia un abonament de Xbox Live Gold , sau doar ii place sa joace cu prietenii. ON : Joc Call of Duty 4 , Call of Duty Black Ops si Gears of War 2. -=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=- [Post 7] Author : CrysMM Date : 28-01-2012 02:07 Sau poate nu are nici un joc original ... -=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=- [Post 8] Author : Marinake Date : 28-01-2012 19:14 Dap...m-am informat.Chestia asta merge doar cu consola modata. -=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=- [Post 9] Author : alysefu Date : 28-01-2012 19:43 E cool oricum chestia pt cine are consola modata , decat offline lasa sa se joace fericiti :evil: -=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=- [Post 10] Author : cats99999 Date : 28-01-2012 21:14 Dap...m-am informat.Chestia asta merge doar cu consola modata. nu mai vb. prosti nare legatura daca e sau nu consola modata -=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=- [Post 11] Author : bonescorpion Date : 28-01-2012 22:37 Dap...m-am informat.Chestia asta merge doar cu consola modata. Vezi ca unele jocuri sunt facute ca sa fie folosite astfel...ai la multiplayer optiunea "System link" -=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=- [Post 12] Author : cats99999 Date : 28-01-2012 22:46 Vezi ca unele jocuri sunt facute ca sa fie folosite astfel...ai la multiplayer optiunea "System link" pe cat punem un pariu ca merge pe orice consola indiferent daca e sau nu modata am testat de 5 ani folosesc asa ceva -=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=- [Post 13] Author : bonescorpion Date : 28-01-2012 23:42 pe cat punem un pariu ca merge pe orice consola indiferent daca e sau nu modata am testat de 5 ani folosesc asa ceva Asta spuneam si eu... -=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=- [Post 14] Author : ZeroSkillNoob Date : 29-01-2012 04:20 Mda...Xbox 360 fara Live este 0.Si atat am de spus. -=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=- [Post 15] Author : cats99999 Date : 29-01-2012 05:00 Mda...Xbox 360 fara Live este 0.Si atat am de spus. 0 pt. tine majoritatea posesorilor de xbox nici macar nu joaca online sau in retea -=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=- [Post 16] Author : alysefu Date : 29-01-2012 05:02 0 pt. tine majoritatea posesorilor de xbox nici macar nu joaca online sau in retea Mai informeazate inainte sa scrii ceva.... -=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=- [Post 17] Author : schlitz Date : 01-02-2012 11:28 Nu inteleg ce aceti cu omu'...vine si va ofera multi gratis si ii sariti toti in cap...cam aiurea! Ti'am dat add cats99999 (http://www.consolegames.ro/forum/members/cats99999/) :D -=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=- [Post 18] Author : Ares Date : 01-02-2012 11:46 0 pt. tine majoritatea posesorilor de xbox si ps DIN LUME nici macar nu joaca online sau in retea am corectat -=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=- [Post 19] Author : JamiroQuai Date : 01-02-2012 12:32 Omul care investeste 1200 lei intr-un un xbox, isi permite sa-si ia si un abonament de gold de 170 lei pe an. Problema este : ori nu stie sa se organizeze asa incat sa nu risipeasca banii aiurea, ori nu vrea sa isi cumpere si se scuza ca nu mai are " cascaval ". -=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=- [Post 20] Author : cats99999 Date : 01-02-2012 16:12 mutumesc celor care mau contactat si sunt deja ceva lume cu care jucam seara de seara si sa nu uitam ca jucattul in system link e gratis si nu e ilegal .mai asteptam si pe alti si va ajut cu placere dupa ora 15 zilnic pe mess cu sfaturi si probleme -=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=- [Post 21] Author : ZeroSkillNoob Date : 01-02-2012 19:09 mutumesc celor care mau(m-au) contactat si (sunt deja ceva lume cu care) jucam seara de seara si sa nu uitam ca jucattul in system link e gratis si nu e ilegal .mai asteptam si pe alti si va ajut cu placere dupa ora 15 zilnic pe mess cu sfaturi si probleme @cats9999 Nici eu nu scriu corect, dar tu esti prea 'penal'.La tine punctuatia nu exista. -=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=- [Post 22] Author : verbuncu Date : 06-02-2012 13:22 Sunteti cam rautaciosi dupa a mea parere :P . Omul a oferit o alternativa ! Sunt extrem de multi , in ciuda a ce credeti voi , care joaca pe XBOX Live cu xbox-uri modate . In Romania cel putin ... am cunoscut multa lume . S-au banat multe console pentru ca Wave-urile de BAN au venit pe neasteptate :P . + Daca lumea investeste 1200 Ron intr-un XBOX e adevarat ca isi permite sa-si achizitioneze si un "abonament" de LIVE . Problema vine atunci cand piata de GAMING anunta REALEAS-uri importante si numeroase . Ce mai faci ? Eu unu' nu cred ca imi permit "sa-mi fac toate poftele". Si pana la urma vei ajunge sa ITI MODEZI CONSOLA :O). Risti BAN . Iei BAN . Cauti o alternativa . Gasesti Thread-ul lui CAT . Te multumesti cu ce ai -=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=- [Post 23] Author : kragod Date : 06-02-2012 14:45 Man, nu iti permiti sa iti faci toate poftele pt ca sunt releasuri multe? Foarte simplu, daca nu iti permiti, atunci nu iti faci toate poftele! Nu inteleg unde este dilema...Asta este motiv sa "furi"? Pt ca un iti permiti sa iti faci toate poftele? PE BUNE?? Cum a mai scris destula lume pe forum, ai consola modata, ok, mergi pe burta, nu mai posta aici, nu te mai afisa sa justifici de ce furi, nu exista nici un motiv valid, este suparator pt restul comnuitatii. -=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=- [Post 24] Author : JamiroQuai Date : 06-02-2012 15:29 @verbuncu Daca iti doresti sa faci ceva cu adevarat, faci ! Eu, de cand am avut primul xbox, din 2008, am avut toate consolele modate ( asta e a patra, doua dintre ele fiind banate si una rrod-ata ) si ma joc numai pe live. Am si vreo 10 jocuri originale, pe care le joc mult in multiplayer, dar restul sunt back-up-uri. Stiu ce-ti trece prin minte acum sa-mi raspunzi : " Maaama, pai nu e rentabil, nu am bani de 4 console... ". Ei bine, afla ca eu, de cand am avut primul xbox si pana acum, nu am cheltuit un leu in plus pe schimbarea consolelor. Pe primele doua le-am dus la garantie si mi-am primit banii inapoi pe ele, iar pe a 3 a am vandut-o cuiva care nu avea nevoie de Live, fiind tentat de numarul mare de jocuri pe care i le-am oferit. Acum depinde de fiecare, cum il duce capul si cat de mult isi doreste sa se joace. Eu sunt addicted to live, si asta m-a facut sa rabd de fiecare data cand a trebuit sa-mi schimb consola cu una noua. -=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=- [Post 25] Author : verbuncu Date : 06-02-2012 17:25 @kragod Imi pare rau dar nu ma pot abtine sa nu rad :)) . Hai sa iti explic situatia/opinia mea . Am un XBOX 360 - Nemodat . Achizitionat FIX pentru savura jocurile cu un Multiplayer de exceptie (pana acum nu am intalnit altceva decat COD + FIFA + Gears) . M-am simtit bine pentru o vreme pentru ca eram in competitie cu alti gameri si deci imi aveam poftele satisfacute :P . Dar , dupa o vreme ... au inceput sa apara jocuri (mai bine zis Sequels ale unor jocuri deja terminate) pe care doream sa le incerc ; gen Assassin's Creed Revelations , Batman Arkham City etc. Am ajuns la concluzia ca imi e dor de perioada cand aveam un XBOX 360 modat si ajungeam sa "ard" 4 , 5 DVD-uri pe saptamana , incercand fiecare joc aparut :P . Aveam la dispozitie un nr. extrem de mare de posibilitati , ma puteam juca exact ce doream ! Asa ca m-am decis sa pun putin de-o parte si sa imi achizitionez un XBOX special pt asa ceva . Dupa a mea parere , e cea mai buna solutie . Ma pot juca COD MW3 pe LIVE fara absolut niciun risc pe consola nemodata si ma pot juca toate celelalte jocuri , ce nu necesita Online pe consola modata . Crede-ma ca daca mi-as fi permis sa-mi cumpar macar cate un joc o data la 2 luni ... nu as mai fi ales a 2a optiune . Dar probabil tu iti permiti ; poate esti intretinut ; poate ai gasit o metoda de a-ti achizitiona jocurile mai avantajos ... cine stie . Nu inteleg ce esti atat de revoltat =)) . Cand e ultima oara cand ai CUMPARAT un film in loc sa-l downloadezi de pe nu stiu ce tracker de torrente ? E fix acelasi lucru . Nu toata lumea isi permite ! Avem alternative si asta e un lucru FOARTE bun ! Voi termina prin a spune ca nu sustin pirateria , dar , in aceasta tara , unde nivelul de trai e sub orice critica , ar trebui sa intelegem faptul ca , trebuie sa te adaptezi in functie de resursele de care dispui . -=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=- [Post 26] Author : Dj Mo Date : 06-02-2012 18:41 Inainte de a mai posta ceva legat de faptul ca "ardeti" dvd-uri, ganditi-va mai bine. Limitati-va la discutii despre system link, nu la cele legate de ce modati. Zi buna. -=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=- [Post 27] Author : Plavs Date : 07-03-2012 16:37 in cercul meu de prieteni sunt destui care au xbox si habar nu au ce e ala live nici macar odata nu au intrat pt ca se duc in magazine si vad niste scoruri de lesina si ce sa zica lasa ca e mai bine sa "ardem dvd" decat sa-l cumparam dar sunt jocuri super ok la preturi ok pe net doar sa ai un pic de timp eu mi-am luat bulletstorm cu 7 lire nou de pe zavvi si ma joc cu prieteni si decat sa "arzi" topuri intregi de dvd pe niste jocuri care nici macar nu merita mai bine unu doua pe care poti sa-l joci luni bune chiar ani EX: am gears of war de pe 21 sept de cand sa lanasat si ma joc la fel de mult ca in prima zi. Respect si ne vedem pe live -=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=- [Post 28] Author : kragod Date : 07-03-2012 17:15 Uite un om cu o gandire logica! Bv man! Mai deschide ochii prietenilor tai si explica-le ca mai exista ceva ce se numeste internet, unde pot gasi jocuri la preturi mai mult decat decente. Pe mine ma umfla rasul de fiecare data cand vad preturile din magazinele noastre, si mai mult ma umfla rasul cand vad oameni care vin si cumpara! :) -=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=- [Post 29] Author : cats99999 Date : 14-05-2012 15:43 caut persoane sa jucam hawx1 si 2 in coop campania -=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=- [Post 30] Author : A_A_A Date : 02-07-2012 21:39 cat, ti-am dat add.Da accept, vreau sa te intreb ceva!Si mai ales vreau sa ne jucam black ops, stuntman!:) -=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=- [Post 31] Author : cats99999 Date : 26-07-2012 16:33 multa lume ma intreaba asa ca am decis sa scriu aici . nu conteza ce xbox360 ai merge cu orice fel de xbox360 si slim si fat si modat si nemodat si rgh si jtag (sper ca nam uitat vreunul) a si inca ceva xboxul nici nu are nevoie sa aiba internet doar sa fie in aceasi retea cu pc. pt mai multe ma gasiti pe yahoo mess am id dangerouscat1 -=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=- [Post 32] Author : ZeroSkillNoob Date : 28-07-2012 08:25 cats ...nici nu va imaginati ce pierdeti jucand pe System Link... nu tu Party nu tu xp ...eu unu imi vindeam consola decat sa ma joc ca voi... -=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=- [Post 33] Author : Marinake Date : 28-07-2012 10:06 cats ...nici nu va imaginati ce pierdeti jucand pe System Link... nu tu Party nu tu xp ...eu unu imi vindeam consola decat sa ma joc ca voi... Unele jocuri isi pierd foarte mult din farmec asa , dar e o solutie ieftina si cat de cat ok Sent from my GT-I5500 -=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=- [Post 34] Author : cats99999 Date : 28-07-2012 11:31 @ ZeroSkillNoob credema ca nam mai intrat de mult pe live si am gold pot intra cand vreau dar imi place mai mult aici e altfel cand joci cu oameni care vb. aceasi limba (romana) si xp primesti si cand joci in sys link si credema nu sunt singurul care are live gold si joaca sys link aici cu noi impreuna -=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=- [Post 35] Author : kragod Date : 28-07-2012 15:14 What??? Ce logica e asta? Nu cred un moment ca ai Gold si te joci pe system link ca" e altfel cand joci cu oameni care vb acceasi limba"!!! Stii, pe live nu ne da voie sa vb in romana, ne taie accesul daca ne aude.... -=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=- [Post 36] Author : cats99999 Date : 28-07-2012 15:53 hai pe live daca vrei sa vb. cu mine sa vezi am gold id de live xDANGEROUSCATx ---------- Post added 28-07-2012 at 03:58 PM ---------- @kragod vezi ca tiam trimis friend request pe live -=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=- [Post 37] Author : kragod Date : 29-07-2012 16:18 Ms de friend request, dar ii dau deny,te supsectez de consola modata, nu imi explic cum alegi system link peste live, nu are nici o logica, in afara modarii -=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=- [Post 38] Author : cats99999 Date : 29-07-2012 18:59 eu doar am vrut sati demonstrez ca nu sunt un om care minte si vizavi de consola ce legatura are daca e modata sau nu aici era vorba ca prefer sa joc mult mult mai mult timp pe system link decat pe live -=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=- [Post 39] Author : ZeroSkillNoob Date : 29-07-2012 20:20 Frate...cum zice Kragod...cum sa preferi system link peste Xbox Live...nu are nici cel mai mic gram de logica. Nu ai cum sa aduci nici un amanunt,care sa faca un detinator de Xbox cu un cont Gold activ,sa renunte la el pentru rahatu ala de system link. Spui ca iti place sa joci cu romani...eu am in lista de prieteni cca. 70 de romani. -=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=- [Post 40] Author : mastakilla Date : 29-07-2012 20:35 la unele jocuri mai bine joci sistem link decat pe live, se misca mai bine si uneori e si distractia mai mare fiind numai romani vs romani ceea ce pe live c-am rar intalnesti poate doar daca doreste lumea sa faca cine stie ce achievement, pentru mine ambele alternative sunt bune -=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=- [Post 41] Author : raduadelin Date : 29-07-2012 21:32 Ce joc se misca mai bine in sistem link?Vreau doar un exemplu:) Iar chestia cu romani vs romani o poti face si pe live,chiar foarte usor,intr-un private match.Apropo,si strainii sunt de treaba,si foarte cooperativi. -=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=- [Post 42] Author : mastakilla Date : 29-07-2012 23:37 iti dau un exemplu cand o sa ne intalnim atat pe x link cat si pe xbox live:) -=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=- [Post 43] Author : Marinake Date : 30-07-2012 08:53 Ce joc se misca mai bine in sistem link?Vreau doar un exemplu:) Iar chestia cu romani vs romani o poti face si pe live,chiar foarte usor,intr-un private match.Apropo,si strainii sunt de treaba,si foarte cooperativi. Eu joc mereu Black Ops cu niste amici din State si joaca foarte bine.Vorbim prin microfon , radem , glumim.Xbox Live pentru mine este sfant. Sent from my GT-I5500 -=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=- [Post 44] Author : kragod Date : 30-07-2012 11:10 eu doar am vrut sati demonstrez ca nu sunt un om care minte si vizavi de consola ce legatura are daca e modata sau nu aici era vorba ca prefer sa joc mult mult mai mult timp pe system link decat pe live Legatura cu modatul era motivul pt care ti-am dat deny la friend request, nu obisnuiesc sa adaug omeni cu consola modata. -=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=- [Post 45] Author : cats99999 Date : 30-07-2012 14:34 @kragod da cine a zis ca am consola modata . si daca ar fi esti tu cumva de la microsoft sau ce ca nu inteleg legatura ca sa joci pe sytem link nu e nevoie de consola modata merge cu orice fel de xbox360 daca nu stiai -=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=- [Post 46] Author : kragod Date : 30-07-2012 15:21 Eu am zis ca te suspectez ca ai consola modata, si de aceea nu ti-am dat add la friend requestul tau...asta e tot ce zic, e vb de preferinta mea. -=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=- [Post 47] Author : radubeni Date : 17-11-2012 23:15 Mai exista inca jucatori pe xlink? Imi amintesc de vremurile cand se juca gears of war in prostie.....ce vremuri...:P OFF: kragod....nu cred ca intereseaza pe cineva ce suspectezi tu sau de ce ai refuzat friend request-ul... -=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=- [Post 48] Author : cats99999 Date : 18-11-2012 03:31 Mai exista inca jucatori pe xlink? Imi amintesc de vremurile cand se juca gears of war in prostie.....ce vremuri...:P OFF: kragod....nu cred ca intereseaza pe cineva ce suspectezi tu sau de ce ai refuzat friend request-ul... da inca se mai joaca zilnic este binevenit oricine doreste ne gasiti pe xbslink in cloudul XBOX360 ROMANIA -=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=- [Post 49] Author : kragod Date : 20-11-2012 17:13 ok, nu vom uita ---------- Post added 20-11-2012 at 04:15 PM ---------- OFF: kragod....nu cred ca intereseaza pe cineva ce suspectezi tu sau de ce ai refuzat friend request-ul... Crezi prost, si ai intarziat cu 5 luni... -=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=- [Post 50] Author : rareshica Date : 06-03-2013 21:37 add xLink : Zpazer -=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=- Downloaded from Console Games (https://www.consolegames.ro/forum) at 29-03-2024 11:27.