* * * Console Games Thread * * * -=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=- Thread : Cel mai frumos joc jucat in viata ta? Si de ce? Started at 03-03-2009 18:36 by siNcE Visit at https://www.consolegames.ro/forum/showthread.php?t=5744 -=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=- [Post 1] Author : siNcE Date : 03-03-2009 18:36 Title : Cel mai frumos joc jucat in viata ta? Si de ce? M-am gandit sa deschid acest thread pentru ce membri comunitatii Console Games sa ne spuna si noua care a fost cel mai frumos joc jucat de ei si de ce. (Fie ca este old/new).B-) Voi incepe eu. Pentru mine a fost: Crusader No Regret si Crusader No Remorse. Coloana sonora si efectele pentru vremea accea m-au marcat pe viata. Gameplay-ul a fost "bestial". 1739517397 -=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=- [Post 2] Author : huber Date : 03-03-2009 18:44 Pai au fost multe jocuri si cred/sper ca vor mai fi dar pot sa spun ca acesta ma uluit si mi-a ramas in minte si cred ca imi va ramane pana cand voi muri . -=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=- [Post 3] Author : Zaktan Date : 07-03-2009 21:26 Mario !:x:x:x>:D<>:D<>:D