* * * Console Games Thread * * * -=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=- Thread : Cele mai "enjoyable" platine Started at 18-08-2013 15:51 by flavi_us Visit at https://www.consolegames.ro/forum/showthread.php?t=76077 -=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=- [Post 1] Author : flavi_us Date : 18-08-2013 15:51 Title : Cele mai "enjoyable" platine Sunt sigur ca toti aveti cate o platina preferata, poate prima, poate cea mai usoara, poate cea mai grea... either way, sunt curios daca exista jocuri dominante din punctul asta de vedere. O sa incep eu: Prima platina a fost si ramane marea mea iubire: Assassin's Creed II. Desi e unul dintre cel mai usor de platinat jocuri, e poate cel mai bun joc din seria AC. Reprezinta motivul pentru care am inceput sa strang trofee. -=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=- [Post 2] Author : Cristy Date : 18-08-2013 18:42 The Walking Dead - Platina mea preferata, cea mai usoara si jocul care m-a tinut cel mai mult cu sufletul la gura. -=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=- [Post 3] Author : rascalov Date : 19-08-2013 09:05 Mafia II: Prima platina, cea mai usoara, dar pt. 100% necesita mult timp (Explorer trophy). -=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=- [Post 4] Author : Boghy02 Date : 19-08-2013 17:11 Mafia II: Prima platina, cea mai usoara, dar pt. 100% necesita mult timp (Explorer trophy). ai un glitch la explorer si poti lasa apoi consola aprinsa si faci altceva pana sare trofeul:) ON: Pentru mine in afara de Prototype1 , toate plats au fost enjoyable:)Dar cele mai fun pentru mine sunt jocurile bazate pe stealth:x -=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=- [Post 5] Author : popteodor Date : 20-08-2013 11:47 After careful analysis cred ca cea mai fun platina a fost Saints Row The Third. Unul dintre cele foarte putine jocuri la care am cumparat si DLC-urile. -=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=- [Post 6] Author : Razzosinni Date : 20-08-2013 12:13 Mafia II si aici. Foarte bun jocul, prima mea platina. Trofee usoare si nu legate de chestii repetitive ( gen "Culege 1000 de corcoduse" ). -=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=- [Post 7] Author : Trefla Date : 16-01-2014 18:35 Beyond Two Souls , mi-a placut enorm sa descopar toate ending-urile , secretele , toate conversatile , Bonus Videos. -=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=- Downloaded from Console Games (https://www.consolegames.ro/forum) at 29-03-2024 02:48.