* * * Console Games Thread * * * -=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=- Thread : WWE SmackDown vs Raw 2010 Started at 07-06-2009 13:43 by Legend_Killer Visit at https://www.consolegames.ro/forum/showthread.php?t=8879 -=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=- [Post 1] Author : Legend_Killer Date : 07-06-2009 13:43 Title : WWE SmackDown vs Raw 2010 WWE SmackDown vs Raw 2010 este urmatorul joc anuntat de THQ, care va fi disponibil din toamna anului 2009 pentru Xbox 360, PlayStation 3, PlayStation 2, PSP, Nintendo Wii si DS. WWE SmackDown vs Raw 2010 va avea pe coperta cinci staruri ale wrestling-ului: John Cena, Undertaker, Randy Orton, Edge si Rey Mysterio. Dezvoltatorii au promis ca noul joc va oferi jucatorilor o libertate pe care nu au mai intalnit-o in titlurile WWE SmackDown vs Raw. Mai multe detalii despre joc vor fi dezvaluite dupa 23 august 2009. -=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=- [Post 2] Author : octav Date : 07-06-2009 21:12 foarte misto.de-abia astept sa apara -=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=- [Post 3] Author : MisterJuice Date : 07-06-2009 21:15 Smackdown ! : Here comes the pain !, ramane cel mai bun joc din seria smackdown ! -=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=- [Post 4] Author : erik95 Date : 08-06-2009 11:35 Sper sa aduca cateva noutati. Nu am jucat SvR 09, dar am jucat SvR 08 si pot spune ca este usor dezamagitor. 24/7, grafica si onlineul sunt slabe. Sunt multi luptatori si exista o gama variata de lovituri, dar asta nu este de ajuns. Sper sa fie mai bun SvR 2010. eventual sa foloseasca motorul grafic din UFC Undisputed -=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=- [Post 5] Author : Taw Date : 09-06-2009 10:11 Si eu sper sa foloseasca motorul din UFC, e cu 2 clase peste cel din SVR09. -=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=- [Post 6] Author : yoyokid Date : 09-06-2009 10:26 Deabea astept sa apara si asta.Nu imi place wrestling-ul dar jocul e amuzant.Sper sa imbunatateasca grafica:|Mai ales felul in care reactioneaza obiectele,oamenii cand se arunca sau corzile cand se misca. -=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=- [Post 7] Author : FPS Marius Date : 24-06-2009 08:26 Mi-a placut gameplay-ul de la Legends in sensul ca o data trebuie sai dai in cap cu scaunu' ca sa sangereza nu sa rupi 3 scaune. A si fara sa se mai "uzeze" scaunele sau celellalte arme. Sa poti sa-l folosesti nelimitat. A... si mai multe moduri de joc. -=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=- [Post 8] Author : Cristy Date : 15-07-2009 11:36 deabea il astept shi inca ceva : G0 JoHn CeNa !!! :) :D -=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=- [Post 9] Author : FormableTube Date : 15-07-2009 15:20 astept sa il vad -=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=- [Post 10] Author : erik95 Date : 16-07-2009 10:55 Ve3tro, Smackdown vs Raw 2010 News (http://ve3tro.com/3906/smackdown-vs-raw-2010-news/?) -=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=- [Post 11] Author : FPS Marius Date : 16-07-2009 14:34 Uraaaaaa deci imi va lua mai mult sa-l completez :D -=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=- [Post 12] Author : AndRewqp Date : 13-08-2009 19:09 Ve3tro, WWE Smackdown vs Raw 2010, More Leaked Details from THQ (http://ve3tro.com/4688/wwe-smackdown-vs-raw-2010-more-leaked-details-from-thq/?) “Unleash creativity with the Universe WWE SmackDown vs. Raw 2010. Create a Superstar more realistic than ever thanks to a renewed Create a Superstar mode. Use the parts and the new 3D paint tools to create original tattoos, logos and designs. Tells the story of your Superstar through the Story mode Designer. Choose Superstar, filmed sequences, and matching shots.” “Write your own scripts and that your rules. Upload your creations online and download stories, Superstars and more thanks to the WWE Community.” (Which we believe to be an enhanced ‘Be the General Manager’ mode, this time giving you the ability to have more control over the matches and direction of feuds.) Test in the Royal Rumble match new facts or new road in the stories of Road to WrestleMania. WWE SmackDown vs. Raw 2010 – Now’s your universe.” -=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=- [Post 13] Author : FPS Marius Date : 08-09-2009 18:17 Xbox360Achievements.org - WWE Smackdown vs. Raw 2010 Achievement List (http://www.xbox360achievements.org/game/wwe-smackdown-vs-raw-2010/achievements/pointsDESC/) Woooooo -=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=- [Post 14] Author : Vami Date : 08-09-2009 18:20 Jocurile astea sunt la fel toti anii, sper sa nu le mai produca de anul viitor. -=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=- [Post 15] Author : FPS Marius Date : 08-09-2009 18:34 Defapt are multe lucruri noi. Devin din ce in ce mai bune. -=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=- [Post 16] Author : Zero Date : 08-09-2009 20:04 mie mi se pare o tampenie de joclol: YouTube - Smackdown Vs. Raw 2010: Undertaker vs. Randy Orton 1/2 [Off-Screen] (http://www.youtube.com/watch?v=sFu_hlRButM&eurl=http%3A%2F%2Fforum.computergames.ro%2F122-playstation-2-playstation-3%2F496148-wwe-smackdown-vs-raw-2010-a.html&feature=player_embedded) -=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=- [Post 17] Author : klausn Date : 08-09-2009 23:29 Nu imi place Wrestling deloc,dar coperta la acesta e foarte cool !!!! -=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=- [Post 18] Author : Vami Date : 09-09-2009 00:36 Defapt are multe lucruri noi. Devin din ce in ce mai bune. bune my a*s -=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=- [Post 19] Author : yoyokid Date : 09-09-2009 01:07 Anul acesta credeam ca aduc si eu ceva imbunatatiri la grafica.Vad ca acum numai corzile se misca mai realistic dar in rest aceeasi grafica.Acelasi tot.Puteau sa o imbunatateasca..da nu au facut-o.FAIL.Anul acesta nu cred ca il voi cumpara. -=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=- [Post 20] Author : FPS Marius Date : 09-09-2009 06:56 Dar nu grafica e totul la un joc( si pe langa asta o are foarte buna) modurile de joc fac jocul. Si anul asta avem O TONA. Road to Wrestlemania CUSTOM, Un mod in care esti managerul general, Create your story (in care tu creezi TOT), s.a. pe care nu mi le amintesc acum. -=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=- [Post 21] Author : erik95 Date : 09-09-2009 10:47 Dar nu grafica e totul la un joc( si pe langa asta o are foarte buna) modurile de joc fac jocul. Si anul asta avem O TONA. Road to Wrestlemania CUSTOM, Un mod in care esti managerul general, Create your story (in care tu creezi TOT), s.a. pe care nu mi le amintesc acum. Ai dreptate, nu grafica face un joc. Totusi ar putea folosi si ei un engine mai bun( vezi UFC 09). Mai exista si buguri, probleme cu detectarea coliziunilor etc -=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=- [Post 22] Author : FPS Marius Date : 09-09-2009 15:42 Buguri sunt multe dar mie, de exemplu, iau jocul asta pentru modurile de joc. Deasemenea eu iau FIFA NUMAI pentru Manager Mode -=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=- [Post 23] Author : MisterJuice Date : 09-09-2009 15:43 Eu am fost mare fan al seriei inca de la Smackdown ! : Shut your mouth . M-am oprit insa la Smackdown vs Raw 2008 care m-a dezamagit mult ! Acelasi engine vechi de 8 ani si nu fac decat sa updateze rosterul, cateva animatii noi si Story mode-ul devine din ce in ce mai plictisitor ! Sa speram ca de la anul vor veni cu un joc ce va avea schimbari majore si poate si noul engine de la UFC 2009 ! -=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=- Downloaded from Console Games (https://www.consolegames.ro/forum) at 28-03-2024 19:00.