http://www.youtube.com/watch?x-yt-cl...layer_embedded
Printable View
Voi jucati online? Aveti lag? Ieri am jucat cu 3 din SUA, a mers ok. Au plecat 2 si am jucat un 1v1 cu cel ramas - am avut un lag oribil. Nu stiu cine a fost host si daca problema e de la mine.
Eu joc aproape exclusiv online. Am lag cu unii jucatori. Dar lag-ul am inteles ca este dependent de jucatori, nu de host. De exemplu daca cel cu lag se indeparteaza de tine intr-o plansa, o sa observi ca dintr-o data jocul merge bine :P
Oricum noi avem in RO net excelent, lag-ul apare sigur de la oponenti IMHO.
Eu m-am gandit ca e de la router. Poate jucam candva un 1v1 sa vad cum merge :-?
Deal, cand mai intru te caut si bagam un friend smash. Cel mai des apar in joc duminica si cateodata seara dupa 17 in timpul saptamanii.
Perfect, ne vedem online.
Erai aseara si ti-am lasat un mesaj dar jucai for Glory
Mda, e asa de greu sa vezi un mesaj :-/ Partea buna e ca nu prea am mai jucat partide cu lag, doar una. Poate ne nimerim diseara.
LIVE! :D Twitch Final Smash Attack - 3 v 3 Teams and 16 Man Invitational!
Quote:
During today’s Nintendo Direct, it was revealed that users will be able to record and upload their Super Smash Bros. gameplay footage to YouTube by hooking up your Google account. The footage will be viewable on any device, and will allow you to preserve videos before a game update. It is currently unknown to what level users will be able to edit or monetize the footage. - See more at: You Will be Able to Upload Smash Replays To YouTube
Hai ca E3 a inceput bine:
https://www.youtube.com/watch?v=zUhEVPt4_ko
aiaiiaiaai
I love this so much!
https://www.youtube.com/watch?v=eLOGyAhcTgQ
https://www.youtube.com/watch?v=j1JERhUoQoU
Thank you, Sakurai!
Whoaaaa! Now i want this!
https://youtu.be/3Tv3w1V5_Mg
Astazi am cumparat si eu Super Smash Bros. pentru Wii U si ce pot sa spun sa spun este ca sunt extrem de debusolat :)).
In primul rand, care este treaba cu amiibo? Il am pe Mario , l-am inregistrat insa nu ma lasa sa joc cu el , intotdeauna il pune la FP...
In al 2 lea rand , cum ar trebui sa incep acest joc pentru ca vad ca nu exista un tutorial sau asa ceva , pur si simplu sa joc meciuri in smash VS CPU?
LIVE!!! Norcal Regionals 2016 - Finals Super Smash Bros. for Wii U - https://www.twitch.tv/teamsp00ky