Am luat eu Runbow de la drix mersi mult :)
Am luat eu Runbow de la drix mersi mult :)
Am luat si eu Shantae and the Pirate's Curse - Nintendo 3DS de la mishteuse
Multumesc !
Hello,
Mai donez si eu un cod pentru Swords & Soldiers 2, din pacate il aveam deja ;;)
B0LKXHQJ*Q*2M?PB = * = 3 + 2 , ? = 2 + 2
Lasati mesaj daca l-ati luat.
Merci :D
Salut,
Am luat codul de S&S2 ... il urmaream de mult dar nu ma induram sa il iau ...
Multumesc !!!