Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 19 of 29 FirstFirst ... 9 17 18 19 20 21 ... LastLast
Results 361 to 380 of 563

Thread: Clubul Wii

  1. #361 SP
    Member carcru's Avatar
    1. Nu ştiu ce să-ţi zic cu,cumpăratul de pe okazii,ai putea cumpăra şi de aici la secţiunea Bazar -> Console (click pe ce-am scris te va redirecţiona direct acolo.)
    2. Wii motion plus-ul te ajută,pt că ai un control mai bun sau ceva de genul. ( Nu deţin ) Wii sensor bar-ul este piesa de rezistenţă pt că cu el navighezi pe meniul principal şi te ajută mult �n jocuri de pildă c�nd pui ţinta �ntr-un joc telecomanda are un bar �n faţă şi intră �n contact cu sensor bar-ul.
    3. Ballance board-ul vine �n pachet cu wii fit-ul şi este foarte bun,mai ales pt jocuri gen snowboard/skateboard + că dacă deţii jocuri pt fitness poţi face exerciţii aerobice etc. cu el,cum ai zis ar fi bun.


    De pildă uite la băiatul acesta : http://www.consolegames.ro/forum/f41...ic-controller/

    Modată şi cu controller de gamecube şi classic controller. �n caz de ai de g�nd să cumperi să postezi aici,poate o să-ţi cumpăr un gamepad de gamecube.

  2. #362 SP
    Member Moromete's Avatar
    In curand clubul Wii 2...NintendoHD

  3. #363 SP
    Senior Member Khan's Avatar
    Avand in vedere ca urmeaza sa pun mana pe un Wii, am facut o lista cu 28 de jocuri pe care as vrea neaparat sa le joc. Poate-mi spune si mie cineva daca mai trebuie adaugat ceva pe langa, avand in vedere ca am fost la biserica mai des decat sa ma joc pe Wii pana acum.

    Battalion Wars 2
    Disney Epic Mickey
    Donkey Kong Country Returns
    Fire Emblem: Radiant Dawn
    Golden Eye 007
    Kirby's Epic Yarn
    Legend of Zelda
    Twilight Princess
    MadWorld
    Mario Kart Wii
    Metroid Prime Trilogy
    Metroid Other M
    Muramasa The Demon Blade
    New Super Mario Bros. Wii
    No More Heroes
    No More Heroes 2 Desperate Struggle
    Okami
    Red Steel 2
    Resident Evil 4 Wii Edition
    Resident Evil Archives Resident Evil
    Silent Hill Shattered Memories
    Spyborgs
    Super Mario All Stars 25th Anniversary Edition
    Super Mario Galaxy
    Super Mario Galaxy 2
    Super Paper Mario
    Super Smash Bros. Brawl
    Teenage Mutant Ninja Turtles Smash Up
    Zack & Wiki: Quest for Barbaros' Treasure

  4. #364 SP
    Member Mircea's Avatar
    Eu ma omor si dupa sporturi ,acum nu stiu,dupa preferinte Nu ai precizat Wario Land,inca un Resident Evil mai este,sincer sunt multe .Eu mai ma uit pe youtube sa mai descopar

  5. #365 SP
    Senior Member Khan's Avatar
    Am evitat sporturile si rail shooterele ca asa mai erau si cele doua Resident Evil Chronicles de adaugat.

    Mersi de Wario Land, nu stiu de cum mi-a scapat

  6. #366 SP
    Member Mircea's Avatar
    A Boy And His Blob
    Dead Space
    The House of Dead 2 parti

  7. #367 SP
    Member Dasani's Avatar
    Quote Originally Posted by Mircea View Post
    A Boy And His Blob
    Dead Space
    The House of Dead 2 parti
    Am sa incerc eu A boy and his blob,pare frumos .
    [url][url]

  8. #368 SP
    Member emanuel's Avatar
    @ Khan: buna lista, la ea as mai aduga:
    - Boom blox si boom blox bash party
    - NPC Pikmin 1,2
    - De blob
    - Klonoa
    - NPC Donkey Kong jungle beat
    - Tatsunoko vs Capcom
    - Monster Hunter tri
    - Little King's Story
    Ar mai fi si Sin & Punishment 2 ,dar ziceai ca nu iti plac rail shooterele. Daca iti cumperi un card si un controller de Gamecube, poti juca si jocuri de GC - nu sunt multe, dar cateva sunt super.

  9. #369 SP
    Member Moromete's Avatar
    Metal Slug Anthology?
    Attached Images Attached Images images.jpg

  10. #370 SP
    Member Mircea's Avatar
    vreau sa conectez Wii-ul la un monitor prin VGA.Alte variante decat printr-un tv tuner extern?

  11. #371 SP
    Member Dasani's Avatar
    Quote Originally Posted by Mircea View Post
    vreau sa conectez Wii-ul la un monitor prin VGA.Alte variante decat printr-un tv tuner extern?
    cablu vga

  12. #372 SP
    Member Mircea's Avatar
    Se merita un update la motion plus? Raspunsuri din propria experienta va rog

  13. #373 SP
    Member Moromete's Avatar
    NU...e un dildo inutil

  14. #374 SP

  15. #375 SP
    Member Mircea's Avatar
    Am vazut lista de jocuri,ma refer daca e diferenta mare la miscari.

  16. #376 SP
    Member Mircea's Avatar
    Mi-am luat un motion plus,parerea mea este ca merita investitia ,sport resorts este foarte distractiv.De cand am luat wii-ul am cam uitat de ps3

  17. #377 SP
    Member Mircea's Avatar
    am si eu o curiozitate si sper sa ma poata ajuta un user.Aveti careva legat wii-ul prin S-video de la un tunner intern de dektop?Vreau sa stiu daca se merita sa cumpar una neavand component la monitor.

  18. #378 SP
    \ tudyniuz's Avatar
    Am si eu o intrebare: Vreau sa cumpar un Wii de pe Amazon UK. Vreau sa stiu ce fel de cablu are din consola la priza, daca merita schimbat cablul cu unul cu capat de priza pentru RO, sau sa cumpar un adaptor pe care sa il pun pe cablul respectiv. Multumesc.

  19. #379 SP
    Member Mircea's Avatar
    Playstation 3 Ps3 Nintendo Wii Vga Monitor Cable Lead: Amazon.co.uk: Electronics@@AMEPARAM@@http://ecx.images-amazon.com/images/I/41eFX%2B4enhL.@@AMEPARAM@@41eFX%2B4enhL

    are cineva asa ceva si functioneaza bine?

    tudyniuz: cu ce te deranjeaza adaptorul ? mai bine asa decat sa mai cauti partea aceea de cablu(sau poate o ai deja)..parerea mea

  20. #380 SP
    Senior Member Nariggar's Avatar
    Exista cablu VGA pentru Wii, cablu ce faciliteaza conectearea pe D-SUB (VGA) la orice fel de monitor.

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 19 of 29 FirstFirst ... 9 17 18 19 20 21 ... LastLast

Similar Threads

  1. Vand cateva jocuri pt Nintendo Gamecube, Wii, Wii U si 3DS By snk2 in forum Bazar Nintendo: Jocuri Console
    Replies: 1 Last Post: 29-11-2018, 12:04
  2. Clubul Wii U By AndRewqp in forum Nintendo Wii U / Switch
    Replies: 1238 Last Post: 17-10-2017, 11:43
  3. Replies: 26 Last Post: 12-02-2014, 17:15
  4. Replies: 6 Last Post: 26-11-2012, 19:05
  5. Replies: 0 Last Post: 25-06-2011, 16:43

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts