Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 24 of 29 FirstFirst ... 14 22 23 24 25 26 ... LastLast
Results 461 to 480 of 563

Thread: Clubul Wii

  1. #461 SP
    Member Mythul's Avatar
    Un wii cu toate accesoriile il gasesti la 250 - 300 lei pe okazii.
    Se merita luat pentu platformers gen Super Mario, Donkey Kong Country etc. sau Mario Kart.
    Dar wii-ul e mai mult o consola secundara. O iei la pretul unui joc nou, o modezi si bagi pe ea ce vrei. Are 0 capabilitati media, online f slab (Mario Kart se mai joaca inca) prin urmare daca vrei o consola actuala iti trebuie un xbox 360 - ps 3.

    Dar se merita la 250 lei, nu sunt multi bani, iar daca o modezi ai cel putin 10 jocuri f bune marca Nintendo.

  2. #462 SP
    Junior Member robert01's Avatar
    Nimic din 2012? Haideti, nu renuntati la club

  3. #463 SP
    Junior Member iavladu's Avatar
    Salutare !
    Am si eu o problema si sper sa ma puteti ajuta. Am modat wii 4.3e iar cand intru in homebrew chanel iar apoi pe usb loader sau pe neogama nu mai functioneaza nici o telecomanda . Cand intru pe unul din acestea se stinge telecomanda si nu se mai aprinde iar daca apas o tasta ceva becurile care indica numarul telecomenzi palpaie toate alternativ si nu se mai intampla nimic de aici . Ce pot face ? Mersi mult!

  4. #464 SP
    \ tudyniuz's Avatar
    Poti parasi forumul. Salut!

  5. #465 SP
    Junior Member iavladu's Avatar
    Quote Originally Posted by tudyniuz View Post
    Poti parasi forumul. Salut!
    Multumesc mult pentru ajutor ! Ai fost de mare folos.
    Initial nu vroiam sa intreb dar totusi o fac : ce este in neregula cu postul meu ?

  6. #466 SP
    \ tudyniuz's Avatar

  7. #467 SP
    Member Bodolay Botond's Avatar
    După ce data trecută cei de la Nintendo Gamer au comparat FIFA 2012 și ”noul” FIFA 2013 pe Wii și au demonstrat că cele două jocuri sunt identice, acum a venit r�ndul să compare și jocurile vecinilor Konami, respectiv PES 2012 și PES 2013.
    Rezultatul a fost...dar mai bine vedeți voi aici.

  8. #468 SP
    Junior Member mrazvy1's Avatar
    Salutari! Am o mica problema si nu stiu cum sa ii dau de cap. Am un Wii 4.1 modat. Pana acum am avut un tv ready Hd si mergeau toate jocurile fara probleme. De curand am achizitionat un tv led smart. Problema e ca unele jocuri de vad rosu la tv. (intru in joc, dar totul este rosu) Unele merg bine, dar unele rosu total.Daca revin in meniul consolei se vad culorile normal. Care ar putea fi explicatia? Va multumesc anticipat!

  9. #469 SP
    Banned cryyo's Avatar

  10. #470 SP
    CG Editor Dant3's Avatar

    Re: Clubul Wii

    Se poarta mini

    Wii Mini is available exclusively in Canada during the holiday season. No information is available about its potential availability in other territories in the future.
    Attached Images Attached Images uploadfromtaptalk1354030593822.jpg

  11. #471 SP
    Member MihneaWii's Avatar
    Mie unu' mi se pare o prostie.
    Sau poate nu. Daca pe langa marime ,adauga si ceva la hardwere, ar fi o alternativa frumoasa, insa nu stiu cat de profitabila dupa lansarea WiiU.
    But Wii shall see .

  12. #472 SP
    Member Bodolay Botond's Avatar
    Se pare că acest mini Wii nu are conectivitate la internet...ceea ce e cel puțin stupid.
    Oricum aș lua doar controllerul sau nunchunk-ul...culoarea aia roșu-infern �mi place la nebunie.

  13. #473 SP
    Member MihneaWii's Avatar
    Watson, we have a problem.
    Am vrut sa achizitionez ieri ceva de pe Wii shop channel, dar m-a inampinat un mesaj urat. Imi cere update de soft, pe care din motive personale nu vreau sa il fac . Nu ma lasa sa merg mai departe, am un singur buton care ma duce in setari pentru a face updateul, iar daca acolo refuz sa fac update-ul, mesajul refuza si el sa dispara.
    Ce-i de facut avand in vedere ca nu vreau sub nici o forma sa fac update-ul ?

  14. #474 SP
    CG Editor Dant3's Avatar

    re: Probleme si solutii Nintendo Wii

    Quote Originally Posted by MihneaWii View Post
    Watson, we have a problem.
    Am vrut sa achizitionez ieri ceva de pe Wii shop channel, dar m-a inampinat un mesaj urat. Imi cere update de soft, pe care din motive personale nu vreau sa il fac . Nu ma lasa sa merg mai departe, am un singur buton care ma duce in setari pentru a face updateul, iar daca acolo refuz sa fac update-ul, mesajul refuza si el sa dispara.
    Ce-i de facut avand in vedere ca nu vreau sub nici o forma sa fac update-ul ?
    Sa faci update-ul

  15. #475 SP
    Member MihneaWii's Avatar
    Quote Originally Posted by DanTe23 View Post
    Sa faci update-ul
    Altceva, nimic? Update-ul oricum nu e o solutie pentru mine ...

  16. #476 SP
    Member Bodolay Botond's Avatar
    Există o vorbă.
    Nu poți să le ai pe toate. Și modat...și fără update.
    Trebuie să renuți la ceva.

  17. #477 SP
    Member MihneaWii's Avatar
    Asta asa e. Speram sa existe o solutie. Vroiam neaaparat sa-mi iau ocarina of time din shop, din pacate insa mi-au taiat aripile.

  18. #478 SP
    Member Bodolay Botond's Avatar
    Eu l-am descărcat și l-am și terminat
    Și am și ”Zelda: Majora's Mask”.
    Mi-am luat zilele astea două carduri de puncte Wii la 13 RON bucata (�ntr-un magazin virtual, dacă am voie să-i dau numele �l voi da), a c�te 2000 de puncte fiecare.
    Mi-am și descărcat ”Super Mario 64”, ”Paper Mario 64” din Virtual Console și ”La-Mulana” + ”LostWinds” din WiiWare

  19. #479 SP
    Member MihneaWii's Avatar
    Poti sa dai nume, normal .Chiar mi-as dori niste puncte, aproape ca as renunta si la modare pentru astea. Totusi inca imi trebuie un controller pro, pe care nu-l gasesc la un pret rezonabil aici in tara .

  20. #480 SP
    Member Bodolay Botond's Avatar
    �ntre timp au scumpit cardurile, nu �nțeleg de ce, de la 13 RON la 117 RON...iar eu am plătit pentru 2 carduri plus taxa de curierat 47 RON. 13 lei era cardul și 19 lei transportul de aia am și luat 2.
    E vorba de unomag.ro
    Ăștia merită urmăriți mai des că de foarte multe ori bagă c�te-o reducere din aia de �ți pică fața.
    Momentan am găsit la ventumshop.ro carduri de 2000 de puncte la 16,25 RON bucata (Nintendo WII Points Card 2000 NIN-WII-POINTCARD2 - Magazin Online Accesorii & Diverse Diverse Accesorii Vanzare Diverse Accesorii magazin it Cluj). Tot e mai ieftin. Și eu vreau să mai cumpăr...că mi-am cheltuit deja toți �bănuții�
    Iar controller classic găsești de pe la 70 RON. Trebuie doar gugălit. Eu l-am luat de la Domo anul trecut cu 90 de lei.

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 24 of 29 FirstFirst ... 14 22 23 24 25 26 ... LastLast

Similar Threads

  1. Vand cateva jocuri pt Nintendo Gamecube, Wii, Wii U si 3DS By snk2 in forum Bazar Nintendo: Jocuri Console
    Replies: 1 Last Post: 29-11-2018, 12:04
  2. Clubul Wii U By AndRewqp in forum Nintendo Wii U / Switch
    Replies: 1238 Last Post: 17-10-2017, 11:43
  3. Replies: 26 Last Post: 12-02-2014, 17:15
  4. Replies: 6 Last Post: 26-11-2012, 19:05
  5. Replies: 0 Last Post: 25-06-2011, 16:43

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts