Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Results 1 to 18 of 18

Thread: Legend Of Zelda 2 Wii

  1. #1 SP
    Junior Member Paranoia_Agent's Avatar

    Thumbs up Legend Of Zelda 2 Wii

    Wii would so like to play.

    A aparut pe IGN poza pe care au aratat-o behind closed doors la E3 + un interviu cu Myamoto.

    IGN: E3 2009: What Happened to Link's Sword?

    So pretty....acum...care speculeaza ce-i de fapt cu sabia lui?

    Eu sunt sigur ca respectiva chestie din poza (aia de seamana cu o statuie ) o sa fie ca Midna dar o sa se transforme, la nevoie, in item-uri.

    Would be cool...

  2. #2 SP
    Senior Member Nariggar's Avatar
    Iata si art-work-ul cu pricina. Link se prezinta ceva mai invirsta acum.
    Attached Images Attached Images legend-zelda-wii.jpg

  3. #3 SP
    Member Leni's Avatar
    yepp...am vazut si eu azi pierzand vremea pe Wikipedia......pare awsome, dar daca il fac prea SF va fi ultimul zelda care-l mai cumpar......don't get me wrong, sunt fanul inovatiilor, dar sa ajungi de la Zelda-urile originale la Zelda cu laser swords si te mai miri ce......(ca deja si cu trenul au cam intins coarda la mine ).... Ocarin of Time si Twilight Princess , respectiv Link to the Past este feelingul Zelda....prea mult SF da deja inspre alte serii gen Final Fantasy, sau azi maine poate chiar Star Wars sau Metroid......anyway, ca de obicei....astept sa apara, pana sa-mi dau cu parerea... oricum, daca baga obligatoriu MotionPlus-ul....ma indoiesc ca-l cumpar....mi se pare exagerat sa ma umplu cu tot felul de accesorii.....

  4. #4 SP
    Junior Member Paranoia_Agent's Avatar
    I want Majora's Mask all over again....adica sa fie dark and creepy (Luna aia ma baga in morti si acuma )

  5. #5 SP
    Member Leni's Avatar
    da, de acord....da sii monstrii aia Twili din TP, aia negrii.....mi se par destul de creepy .....eu nu vreau sa exagereze cu "modernizarea" seriei, ca o complica prea mult si incepe sa semene prea mult cu alte serii.....adica isi pierde originalitatea.....

  6. #6 SP
    Member Leni's Avatar
    common....nimic nou despre acest joc? moooooooooooor

  7. #7 SP
    Senior Member Nariggar's Avatar
    Hehe, la genul asta de jocuri Nintendo tine totul secret. In cel mai bun caz la E3-ul din 2010 va aparea la finalul conferintei un trailer asa cum au facut si in 2006 cu TP, de s-a ridicat toata sala in picioare.

  8. #8 SP
    Member Leni's Avatar
    da stiu....la fel nu se stie daca va fii Kid Icarus ptr. Wii, si nici detalii exacte despre Metroid: Other M .....common nintendo...gimme Zelda,Metroid,Kid Icarus, New Super Mario Bros and Super Mario Galaxy 2 for Wii......i need them!!!common.....nu ne mai tot tineti in suspans

  9. #9 SP
    Senior Member erik95's Avatar

  10. #10 SP
    Senior Member Khan's Avatar
    Cam aiurea acel Top 10.

    Play as someone other than Link?! WTF? Cine ar vrea sa faca asa ceva?

    Mie mi-ar place un voice acting desi mi-e frica ca s-ar putea sa nu-mi placa

  11. #11 SP
    Senior Member Nariggar's Avatar
    Sustin ceea ce zice Khan. Iar top-ul ala e cam anapoda, mai ales ca multe din cerinte sint deja introduse in TP si WW.

  12. #12 SP
    Member Leni's Avatar
    are cateva (1 sau 2 chestii) care "zice el ceva"....dar....common play as someone other than Link? Play Fifa then.....you play as someone other than Link there in rest, eu astept cu nerabdare jocul....abia astept....in fiecare zi ma uit daca e ceva nou..cred ca e unul din cele mai anticipate jocuri ever.....
    dar astept si Metroid: Other M si un Kid Icarus Wii.......de asemenea Mario-urile noi ....2010 is going to be a good year

  13. #13 SP
    Senior Member erik95's Avatar

  14. #14 SP
    Member Leni's Avatar
    abia astept

  15. #15 SP
    Member JeruKu's Avatar
    Daca apare anul asta e chiar bine si asa sunt destul de putine titluri bune pentru wii

  16. #16 SP
    Senior Member CrysMM's Avatar
    Pe Wii este penurie de jocuri bune. Zelda 2 ar mai agita un pic spiritele.

  17. #17 SP
    Junior Member crisss's Avatar
    Quote Originally Posted by CrysMM View Post
    Pe Wii este penurie de jocuri bune.
    Nu sunt de acord. Chiar daca am lua in considerare doar jocurile de pe Virtual Console
    si gasim o multime de jocuri excelente. Tocmai joc "Mega Man 2", e superb!

  18. #18 SP
    Senior Member CrysMM's Avatar
    Eu jocuri ca Megaman 2 si altele le joc pe hardware dedicat lor. Nu le pot considera jocuri serioase pentru Wii.

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.

Similar Threads

  1. The Legend of Zelda: Wind Waker HD acum si pe Wii U By paunstefan in forum Console News
    Replies: 1 Last Post: 24-01-2013, 01:41

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts