Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 109 of 364 FirstFirst ... 9 59 99 107 108 109 110 111 119 159 209 ... LastLast
Results 2,161 to 2,180 of 7269

Thread: Modificari Console: Downgrade PS3 la CFW 3.55, PS2, PSP, Xbox 360 Slim, Wii

  1. #2161 SP
    Member liviu15's Avatar
    Donley poti face rost de un drive liteon care poate da key-ul doar prin sata? daca da la ce pret?
    Sau poti sa ma ajuti cu problema asta la actualul drive
    facea asta dinainte de a il moda , ii facusem halfopen da pc-u nu il lua ca nu aveam i\o instalat deci nu facusem nici o modificare si cand l-am pus pe xbox facea asa , am pus xtreme 1.6 sa vad daca isi revine dar tot asa. Merge sa ii fac si acum half open.

  2. #2162 SP
    Junior Member sherban1988's Avatar
    Salut Donely.

    Am un 360 modat cu 1.51 (tot la tine, desigur), si as vrea sa trec si eu la 1.61. Cand poti sa ma primesti si pe mine?

    Ms.

  3. #2163 SP
    VIP Member Donely's Avatar
    Quote Originally Posted by sherban1988 View Post
    Salut Donely.

    Am un 360 modat cu 1.51 (tot la tine, desigur), si as vrea sa trec si eu la 1.61. Cand poti sa ma primesti si pe mine?

    Ms.
    Dupa sarbatori comandante

    ---------- Post added 23-12-2009 at 04:29 PM ----------

    Quote Originally Posted by liviu15 View Post
    Donley poti face rost de un drive liteon care poate da key-ul doar prin sata? daca da la ce pret?
    Sau poti sa ma ajuti cu problema asta la actualul drive facea asta dinainte de a il moda , ii facusem halfopen da pc-u nu il lua ca nu aveam i\o instalat deci nu facusem nici o modificare si cand l-am pus pe xbox facea asa , am pus xtreme 1.6 sa vad daca isi revine dar tot asa. Merge sa ii fac si acum half open.
    Te rog suna-ma ca nu prea inteleg ce ai facut acolo. Vreau sa imi spui daca ai salvat key-ul sau nu.

  4. #2164 SP
    Junior Member sherban1988's Avatar
    Quote Originally Posted by Donely View Post
    Dupa sarbatori comandante
    K. Multzam fain

    Sarbatori Fericite!!

  5. #2165 SP
    Junior Member CoIoTu's Avatar
    Mosule la modarea unui xbox 360 nu trebuie nici un chip nu?:-s e doar o chestie de soft?

  6. #2166 SP
    Junior Member sh3foo's Avatar
    Salut.Stie cineva daca un PS2 se poate conecta la un monitor LCD ?

  7. #2167 SP
    VIP Member Donely's Avatar
    Quote Originally Posted by sherban1988 View Post
    K. Multzam fain
    Sarbatori Fericite!!
    Multumesc la fel

    ---------- Post added 24-12-2009 at 09:10 AM ----------

    Quote Originally Posted by CoIoTu View Post
    Mosule la modarea unui xbox 360 nu trebuie nici un chip nu?:-s e doar o chestie de soft?
    Numai soft capitane !

  8. #2168 SP
    VIP Member Donely's Avatar
    Quote Originally Posted by sh3foo View Post
    Salut.Stie cineva daca un PS2 se poate conecta la un monitor LCD ?
    Da dar se vede cam nasol . Rezolutia mica.

  9. #2169 SP
    Junior Member andrei221's Avatar
    O solutie ca sa conectez PS3 prin VGA ai?

  10. #2170 SP
    Junior Member covaci adrian's Avatar
    sall don si sarbatori fericite dupa sarbatori crezi cami rezolvi o placa ???

  11. #2171 SP
    Junior Member deusmachina's Avatar
    salut.hdd de 20gb pentru xbox 360 mai ai?si daca da,poti trimite in provincie?

  12. #2172 SP
    Junior Member adydeluxe's Avatar
    salut don.un ps3 care are ylod se poate repara?o sa tina sau va aparea din nou.sarbatori fericite

  13. #2173 SP
    VIP Member Donely's Avatar
    Quote Originally Posted by covaci adrian View Post
    sall don si sarbatori fericite dupa sarbatori crezi cami rezolvi o placa ???
    Deocamdata ti-am trimis aparatele inapoi. Am platit eu transportul. Vb dupa sarbatori

    ---------- Post added 24-12-2009 at 02:18 PM ----------

    Quote Originally Posted by adydeluxe View Post
    salut don.un ps3 care are ylod se poate repara?o sa tina sau va aparea din nou.sarbatori fericite
    Nu repar defectul asta imi pare rau.

  14. #2174 SP
    VIP Member Donely's Avatar
    Quote Originally Posted by andrei221 View Post
    O solutie ca sa conectez PS3 prin VGA ai?
    Cablu HDMI-DVI = 80 ron

    ---------- Post added 24-12-2009 at 02:19 PM ----------

    Quote Originally Posted by deusmachina View Post
    salut.hdd de 20gb pentru xbox 360 mai ai?si daca da,poti trimite in provincie?
    Nu se mai fabrica. Numai de 120 Gb la 350 ron

  15. #2175 SP
    Junior Member covaci adrian's Avatar
    Craciun feriicit tuturor consolistilor de pe acest forum si tuturorsi mai ales tie don esti un om minunat nu sunt multi ca tine

  16. #2176 SP
    Junior Member andrei221's Avatar
    VGA, nu DVI.

  17. #2177 SP
    VIP Member Donely's Avatar
    Quote Originally Posted by andrei221 View Post
    VGA, nu DVI.
    NU exista asa ceva sau cel putin nu am vazut pt PS3

  18. #2178 SP
    Banned 4rm4's Avatar
    Salut Don , am un ps3 si totodata o problema. Problema ar fi ca atunci cand opresc consola dupa 1-2 minute face un POC ca si cand ar pica o moneda pe el , are garantie , dar nu vreau sa pierd salvarile si deasta apelez la tine... si vreau sa ma ajuti cu un sfat , pt ca nu sunt din bucuresti si nu o pot aduce la tine. MS

  19. #2179 SP
    Senior Member tray's Avatar
    ai dvd benq?pt xbox?

  20. #2180 SP
    VIP Member Donely's Avatar
    Quote Originally Posted by 4rm4 View Post
    Salut Don , am un ps3 si totodata o problema. Problema ar fi ca atunci cand opresc consola dupa 1-2 minute face un POC ca si cand ar pica o moneda pe el , are garantie , dar nu vreau sa pierd salvarile si deasta apelez la tine... si vreau sa ma ajuti cu un sfat , pt ca nu sunt din bucuresti si nu o pot aduce la tine. MS
    Probabil ceva plastic de la carcasa care se dilata de la caldura in timp ce joci, apoi cand opresti consola si se raceste isi revine la loc si pocneste sau la sursa de alimentare se descarca un condensator ceva. Ar trebui totusi sa o duci la garantie daca mai are asa ceva.

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 109 of 364 FirstFirst ... 9 59 99 107 108 109 110 111 119 159 209 ... LastLast

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts