Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 121 of 364 FirstFirst ... 21 71 111 119 120 121 122 123 131 171 221 ... LastLast
Results 2,401 to 2,420 of 7269

Thread: Modificari Console: Downgrade PS3 la CFW 3.55, PS2, PSP, Xbox 360 Slim, Wii

  1. #2401 SP
    Senior Member Daniel's Avatar
    salut ! Merita sa-mi modez Xbox-ul cu Xtreme LT ? Adik la urmatorul wave o sa-mi dea oricum ban ? Eu unul nu m-as risca insa astept sfatul unui profesionist Multumesc anticipat

  2. #2402 SP
    VIP Member Donely's Avatar
    Quote Originally Posted by mereud View Post
    salut ! Merita sa-mi modez Xbox-ul cu Xtreme LT ? Adik la urmatorul wave o sa-mi dea oricum ban ? Eu unul nu m-as risca insa astept sfatul unui profesionist Multumesc anticipat
    Nu iti poate nimeni garanta ca daca ai ixtreme LT nu vei lua niciodata ban.

  3. #2403 SP
    Senior Member Pisboy's Avatar
    sal .Consola mea cu hitachi ixtreme 1.51 mi-a decedat.As vrea sa imi iau una noua.

    Ixtreme Lt ruleaza orice joc?(asa cum imi mergea pe hitachi cu 1.51,toate wave-urile) .Momentan e safe Ixtreme LT,nu ma baneaza daca intru sa mai cumopar cate un DLC sau ceva,fara sa joc pe live ?

    Ce model de xbox e mai recomandat sa caut ,falcon,jasper?pentru LT.

    Ce se intamla cu salvarile de pe vechiul HDD ,mi le va vedea pe noua consola?

    Astept rapsunsuri ca parca n-am picioare cu mortu in casa.

  4. #2404 SP
    VIP Member Donely's Avatar
    Quote Originally Posted by Pisboy View Post
    sal .Consola mea cu hitachi ixtreme 1.51 mi-a decedat.As vrea sa imi iau una noua.
    Ixtreme Lt ruleaza orice joc?(asa cum imi mergea pe hitachi cu 1.51,toate wave-urile) .Momentan e safe Ixtreme LT,nu ma baneaza daca intru sa mai cumopar cate un DLC sau ceva,fara sa joc pe live ?
    Ce model de xbox e mai recomandat sa caut ,falcon,jasper?pentru LT.
    Ce se intamla cu salvarile de pe vechiul HDD ,mi le va vedea pe noua consola?
    Astept rapsunsuri ca parca n-am picioare cu mortu in casa.
    Da merge toate jocurile. Cumperi ce gasesti aucm in magazinele mari. Da iti vede salvarile de pe HDD. Mai multe detalii daca ma suni.

  5. #2405 SP
    iNk
    Junior Member iNk's Avatar

    PSP

    salut vreau sa modez si yo PSP 3004 versiunea 5.02 sub baterie scrie model 8C vreau sa styu dak se modeaza permanent succes in tot ce faci

  6. #2406 SP
    VIP Member Donely's Avatar
    Quote Originally Posted by iNk View Post
    salut vreau sa modez si yo PSP 3004 versiunea 5.02 sub baterie scrie model 8C vreau sa styu dak se modeaza permanent succes in tot ce faci
    Modare temporara.

  7. #2407 SP
    Member davidteen14's Avatar
    Ceva vesti in legatura cu RAM-ul meu
    Multumesc !

  8. #2408 SP
    Junior Member TheStalker's Avatar
    modat in weekend xbox360 la donely
    rapid si fara nicio problema
    multumesc donely

    recomand !

  9. #2409 SP
    VIP Member Donely's Avatar
    Quote Originally Posted by davidteen14 View Post
    Ceva vesti in legatura cu RAM-ul meu
    Multumesc !
    Te anunt eu cand rezolv.

    ---------- Post added 19-02-2010 at 08:44 AM ----------

    Quote Originally Posted by TheStalker View Post
    modat in weekend xbox360 la donely
    rapid si fara nicio problema
    multumesc donely

    recomand !
    Multam mult

  10. #2410 SP
    Member davidteen14's Avatar
    Ok, astept un PM sau pe YM

  11. #2411 SP
    Member Funky.'s Avatar
    Salut, Gamepad pentru x360 sigilat sau mai nou nu ai ?

  12. #2412 SP
    VIP Member Donely's Avatar
    Quote Originally Posted by Funky. View Post
    Salut, Gamepad pentru x360 sigilat sau mai nou nu ai ?
    130 ron sigilat

  13. #2413 SP
    Junior Member euu89's Avatar
    salut don te-am mai intrbat ceva mai demult de un cablu play & charge pt controller xbox 360 si mi-ai zi k aduci luna asta.
    Vroiamm sa te intreb dak ai primit. mc anticipat.


  14. #2414 SP
    Senior Member RaverX's Avatar
    New - PS3 Cablu VGA pentru PS3 = 80 ron

    Asta cum arata ? Scoate iesire VGA si sunetul pe RCA-uri sau cum ? M-ar interesa pe mine. Poti trimite si in provincie prin posta ?

  15. #2415 SP
    Senior Member mark's Avatar
    Donely, stie cineva din lumea asta principiu dupa care functioneaza DEMO-urile pe PS3? Eu tare cred ca asa s-ar putea rezolva sti tu ce. Nimeni nu a mentionat vreodata de asta, ma mir.

  16. #2416 SP
    VIP Member Donely's Avatar
    Quote Originally Posted by mark`` View Post
    Donely, stie cineva din lumea asta principiu dupa care functioneaza DEMO-urile pe PS3? Eu tare cred ca asa s-ar putea rezolva sti tu ce. Nimeni nu a mentionat vreodata de asta, ma mir.
    Complicat comandante nu este asa simplu. Dar mai ai un pic de rabdare ca se rezolva sti tu ce.....

  17. #2417 SP
    VIP Member Donely's Avatar
    Quote Originally Posted by euu89 View Post
    salut don te-am mai intrbat ceva mai demult de un cablu play & charge pt controller xbox 360 si mi-ai zi k aduci luna asta.
    Vroiamm sa te intreb dak ai primit. mc anticipat.

    SUnt pe drum comandante. Mai vb saptamana viitoare sper sa ajunga.

    ---------- Post added 22-02-2010 at 09:27 AM ----------

    Quote Originally Posted by RaverX View Post
    New - PS3 Cablu VGA pentru PS3 = 80 ron

    Asta cum arata ? Scoate iesire VGA si sunetul pe RCA-uri sau cum ? M-ar interesa pe mine. Poti trimite si in provincie prin posta ?
    Nu am asa ceva am numai VGA.

  18. #2418 SP
    Junior Member sheicu's Avatar

    probleme post depanare&modare

    Profesore, am si eu un Xbox 360 Arcade depanat (pe eroarea E74) si modat de tine (undeva pe la inceputul acestei luni). Toate bune si frumoase, pana in acest week-end, cand, nici dupa 5 minute de la lansarea jocurilor, apar niste "dungulite" verticale, cat se poate de deranjante (acest lucru s-a intamplat ori de cate ori l-am deschis, in aceste zile). Ce este de facut ?

    P.S. De cand mi l-ai trimis, nu l-am exploatat ca pe un negru, cel mult 2h/zi.

  19. #2419 SP
    Senior Member mark's Avatar
    Quote Originally Posted by Donely View Post
    Complicat comandante nu este asa simplu. Dar mai ai un pic de rabdare ca se rezolva sti tu ce.....
    SERIOS? DECI NU CRED? Da-mi pm cu link ceva despre zvon. Credeam ca ce a reusit Geohot a fost doar scratching the surface... Asta da stire (subtila) WOW! Cum de nu s-o dat pe net de stire? Cand va veni ziua aia (hai mai repede mai ziua) o sa fie o zi istorica, mark my words.

  20. #2420 SP
    VIP Member Donely's Avatar
    @sheicu
    Posibil sa se pregateasca de un RROD. Nasol va trebui sa il reabilitam dar nush daca mai merita sa bagi bani in el.

    ---------- Post added 22-02-2010 at 11:35 AM ----------

    Quote Originally Posted by mark`` View Post
    SERIOS? DECI NU CRED? Da-mi pm cu link ceva despre zvon. Credeam ca ce a reusit Geohot a fost doar scratching the surface... Asta da stire (subtila) WOW! Cum de nu s-o dat pe net de stire? Cand va veni ziua aia (hai mai repede mai ziua) o sa fie o zi istorica, mark my words.
    Gasesti pe PS3 Hacks - PS3 NEWS - PlayStation 3 News - PS3 Hacks cate stiri vrei in sensul asta. E prematur inca dar se lucreaza la un proiect. Restul de comentarii numai pe PM !!!

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 121 of 364 FirstFirst ... 21 71 111 119 120 121 122 123 131 171 221 ... LastLast

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts