Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 19 of 214 FirstFirst ... 9 17 18 19 20 21 29 69 119 ... LastLast
Results 361 to 380 of 4274

Thread: Clubul PlayStation 5

  1. #361 SP
    Member JohnnyUSA's Avatar
    Ma gandesc ca nu poate fi upscaling-ul la fel de rau precum este acum cand conectez PS2-ul la TV.


    Sent from my iPhone using Tapatalk

  2. #362 SP
    Senior Member Espiritus's Avatar
    Quote Originally Posted by JohnnyUSA View Post
    Cel mai mult imi doresc backwards compatibility cu toate PS. As da si 1000$ pentru asta.

    Am prea multe jocuri bune de PS2 pe care nu le mai pot juca pentru ca arata ca naiba pe tv-urile actuale.
    Poti da mult mai putin de $1000 pe un TV mai vechi, cum aveai cand te jucai pe PS2.

  3. #363 SP
    Member JohnnyUSA's Avatar
    Stiu, dar nu vreau sa-mi incarc camera cu cate un tv pentru fiecare consola.


    Sent from my iPhone using Tapatalk

  4. #364 SP
    Member fdkenzo's Avatar

  5. #365 SP
    Why so serious ? razvanrazy's Avatar
    Ciudat. Zvonul initial era despre continuarea jocului si faptu ca ar iesi pe PS5 si Xbox Series X.

    Aici zvonul celalalt.

  6. #366 SP
    Senior Member Khufu's Avatar
    Nu cred ca vine ca o surpriza pentru cineva faptul ca The Order o sa aiba un sequel odata cu generatia noua de console. Ramane de vazut daca ramane exclusiv sau nu, eu personal cred ca va fi exclusiv, dar orice este posibil.

  7. #367 SP
    Member fdkenzo's Avatar
    Sony deține drepturile pe IP, daca va iesi o continuare va fi exclusiv 100%. In plus, pe site-ul celor de la RAD scrie ca lucreaza la un TPS Adventure exclusiv pentru Sony.

  8. #368 SP
    Member Kratos666's Avatar

  9. #369 SP
    Why so serious ? razvanrazy's Avatar
    Asta e imaginea de mai sus.

    Diferentele sunt "enorme" fata de PS4
    Attached Images Attached Images capture-768x615.png

  10. #370 SP
    Member Kratos666's Avatar
    Totusi este o poză dintr-un dev kit...

  11. #371 SP
    Why so serious ? razvanrazy's Avatar
    Da. Probabil fix aia e, interfata de PS4 cu cateva functii noi (gen resume ala de la mai multe jocuri odata).
    Probabil va avea niste extra features, dar le tin secrete pana la lansare, chiar si pt developers, pentru ca nu ei vor integra alea in OS ci Sony.

  12. #372 SP
    Senior Member PoisonRemedy's Avatar
    Daca are aceeasi interfata ca PS4 eu nu am nici cea mai mica problema cu asta, personal mie imi place interfata asta curenta, si chiar ma bucur daca ar ramane la fel si la generatia urmatoare.

  13. #373 SP
    Banned Crbl2001's Avatar
    La inceput eram dezgustat de interfata de pe Pro (cred ca e la fel, nu stiu).Dar, na, venind de pe X1...
    Lasand glumele, mi se pare ok, dar parca o interfata PC-like nu ar strica

    Just my 2 cents

  14. #374 SP
    Why so serious ? razvanrazy's Avatar
    Nu prea ai cum sa pui o interfata PC like, facuta pentru mouse, cand aici ai doar controller.
    Trebuie ceva vizual, cu imagini mari si putin text si sa lase loc si pentru customizare/personalizare.

  15. #375 SP
    Member JohnnyUSA's Avatar
    Consola e consola. Nu vreau interfata PC-like, pentru asta, folosesti PC-ul


    Sent from my iPhone using Tapatalk

  16. #376 SP
    Banned Crbl2001's Avatar
    Ma refeream la o interfata asemanatoare cu cea de pe PC.Mai simpla, bineinteles, dar tot in acelasi stil.

  17. #377 SP
    Member krOOm's Avatar
    Attached Images Attached Images gpnautgenh7jkch2h6sfen-768-80.png

  18. #378 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    Sper sa se apropie de Xbox X, altfel iar decolează uscătorul de păr prin casă...

  19. #379 SP
    Senior Member PoisonRemedy's Avatar
    Cica nu e fake poza respectiva ... ce pot sa spun e ca arata foarte frumos, smooth, desii sper ca albu asta sa nu fie culoare de baza ca asta nu imi place.

  20. #380 SP
    Why so serious ? razvanrazy's Avatar
    Pana nu este prezentat, totul este fake, iar tot ce zic oamenii sunt doar zvonuri.

    Singuru lucru care s-a confirmat este doar sloganul, in rest informatii vechi pe care le tot repeta cu totii.

    Oricum, imi este absolut indiferent cum va arata consola, cat timp rezolva problema cu ventilatia.

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 19 of 214 FirstFirst ... 9 17 18 19 20 21 29 69 119 ... LastLast

Similar Threads

  1. Clubul PlayStation 4 By krOOm in forum Sony PlayStation 4
    Replies: 18052 Last Post: 20-03-2024, 12:27
  2. Clubul PlayStation 3 By MonkY in forum Sony PlayStation 3
    Replies: 23484 Last Post: 07-02-2023, 22:50
  3. Clubul PlayStation 1 - PSX By steauacroitoru in forum Console Retro & Arcade
    Replies: 147 Last Post: 21-10-2022, 12:14
  4. Clubul PlayStation 2 - PS2 By EvilG in forum Console Retro & Arcade
    Replies: 994 Last Post: 17-09-2022, 09:32
  5. Clubul PlayStation TV - PS TV By MonkY in forum Sony PSP, PSP Go & Vita
    Replies: 51 Last Post: 15-04-2019, 15:57

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts