Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 4 of 5 FirstFirst ... 2 3 4 5 LastLast
Results 61 to 80 of 94

Thread: Campionat FIFA 18

  1. #61 SP
    Member jacksonikus's Avatar
    Nu cred ca am fost clar referitor la intrebarea mea: deadline-ul era sau nu pe 20.06? Nu stiu de unde a aparut noua data de 28.06. Am dat copy paste din document.

    In plus, consider ca am putea continua compionatul fara sa complicam lucrurile. Daca eu contactez adversarul, nu ar fi frumos sa astept un raspuns de la el si sa nu trebuiasca sa stau cu ochii pe lista de prieteni cu playstation deschis?

    Sunt multe alte imbunatatiri care se pot face la formatul acestui campionat dpdv al transparentei/clasamentul in timp real, dar va trebui sa le rezolvam din sezonul 2.

  2. #62 SP
    Member SilviuGabriel's Avatar
    Quote Originally Posted by jacksonikus View Post
    Nu cred ca am fost clar referitor la intrebarea mea: deadline-ul era sau nu pe 20.06? Nu stiu de unde a aparut noua data de 28.06. Am dat copy paste din document.

    In plus, consider ca am putea continua compionatul fara sa complicam lucrurile. Daca eu contactez adversarul, nu ar fi frumos sa astept un raspuns de la el si sa nu trebuiasca sa stau cu ochii pe lista de prieteni cu playstation deschis?

    Sunt multe alte imbunatatiri care se pot face la formatul acestui campionat dpdv al transparentei/clasamentul in timp real, dar va trebui sa le rezolvam din sezonul 2.
    Da, ai dreptate, am modificat datele din document din cauza meciurilor care trebuiesc jucate la 3-4 zile și nu se pot juca și cupa și campionatul în aceiași zi ( cupa - joi, campionat - duminica), dar pentru 20.06 tot trebuia să ai meciul jucat, și oricum am pus in fiecare luni zilele in care trebuiesc meciurile jucate.

    Da, ai obligația să ți contactezi adversarul, dar și obligația să joci meciul până la ora 23:00 in ziua deadlineul și să ți aștepți adversarul pe psn.

    Da, sunt îmbunătățiri care pot fi aduse campionatului, v am așteptat opinia încă din ziua începerii înscrierilor, dar nimeni nu a reproșat sau adăugat ceva. Clasamentul in timp real cum am spus că îl voi posta in fiecare săptămână nu a putut fi pus deoarece nu am putut atașa un document Excel 2003, deși așa cere forumul, așa că voi posta unul duminica aceasta.

  3. #63 SP
    Member jacksonikus's Avatar
    Mersi pentru explicatii, eu am urmarit intotdeauna documentul deoarece mi s-a parut a fi referinta cu care a început campionatul. De acum o sa aștept pe forum datele.

    In ce privește meciul jucat pana pe 20, s-a vazut mai sus ca nu a fost posibil deoarece nu mi s-a raspuns.

  4. #64 SP
    Member SilviuGabriel's Avatar
    Quote Originally Posted by jacksonikus View Post
    Mersi pentru explicatii, eu am urmarit intotdeauna documentul deoarece mi s-a parut a fi referinta cu care a început campionatul. De acum o sa aștept pe forum datele.

    In ce privește meciul jucat pana pe 20, s-a vazut mai sus ca nu a fost posibil deoarece nu mi s-a raspuns.
    A fost greșeală mea deoarece am făcut acele date prost.

    ---------- Post added 29-06-2018 at 20:34 ----------

    De jucat pana duminica, 1.07.2018

    Campionat, Etapa VI

    SilviuGabriel - heruand30

    Cupa, Etapa V, Grupa A

    flllorin - Flaviusdani

    Cupa, Etapa III, Grupa B

    jacksonikus-heruand30

  5. #65 SP
    Member SilviuGabriel's Avatar
    De jucat pana duminica, 1.07.2018

    Campionat, Etapa VI

    SilviuGabriel - heruand30

    Cupa, Etapa V, Grupa A

    flllorin - Flaviusdani

    Cupa, Etapa III, Grupa B

    jacksonikus-heruand30

  6. #66 SP
    Member jacksonikus's Avatar
    Salut, heruand30 nu a putut intra online astazi pana la ora 23 pentru a putea juca meciul

  7. #67 SP
    Member SilviuGabriel's Avatar
    Acesta va pierde ambele meciuri la masa verde. (Cel din cupa și cel din campionat)
    In cazul meciului dintre flllorin și flaviusdani, aceștia vor pierde amândoi meciul in care sunt gazde.

  8. #68 SP
    Member flaviusdani's Avatar
    trece la mine ambele meciuri cu infrangere, m-a cautat fllorin ieri, dar mi-e imi vine ps4-le doar miercuri

  9. #69 SP
    Member SilviuGabriel's Avatar
    Mulțumesc că m ai anunțat.

  10. #70 SP
    Member SilviuGabriel's Avatar
    In urma etapelor jucate din cupa cei calificati sunt: flllorin, Flaviusdani (grupa A) si jacksonikus, 077danyel (grupa B)

    Meciurile de jucat in semifinale sunt flllorin-077danyel si Flaviusdani -jacksonikus.

    "In fazele eliminatorii departajarea intre 2 jucatori care au incheiat un meci tur-retur cu 2 egaluri sau cu cate o victorie fiecare la aceeasi diferenta de scor se va face dupa regula golului in deplasare, iar daca nu se va putea aplica aceasta regula atunci se va mai juca inca o partida cu tot cu prelungiri daca este nevoie pe teren neutru."

    Deadlinul semifinalelor din cupa vor avea loc pe data de 12.07.2018.
    Attached Files

  11. #71 SP
    Member SilviuGabriel's Avatar
    De jucat pana joi, 5.07.2018

    Campioat, Etapa VII

    Flaviusdani - flllorin
    jacksonikus - SilviuGabriel

    De jucat pana duminica, 8.07.2018


    Campionat, Etapa VIII

    077danyel - Flaviusdani
    SilviuGabriel - gvingi76
    heruand30 - jacksonikus

  12. #72 SP
    Member jacksonikus's Avatar
    Campionat Etapa VII

    jacksonikus (Atalanta) - SilviuGabriel (Lyon) 1-1
    SilviuGabriel (Dortmund) - jacksonikus (Arsenal) 3-5

  13. #73 SP
    Member SilviuGabriel's Avatar
    Meciul dintre flaviusdani și flllorin nu a fost jucat. A dat gazda mesaj să și anunțe adversarul?

    ---------- Post added 07-07-2018 at 20:49 ----------

    Campionat, etapa VIII

    SilviuGabriel (LA Galaxy) - gvingi76 (AZ) 4-2
    gvingi76 (Lech Poznan) - SilviuGabriel (Sheffield It's) 0-4

  14. #74 SP
    Member jacksonikus's Avatar
    Etapa VIII, Heruand30 nu a fost online pentru a juca meciul cu mine pana la data limita.

  15. #75 SP
    Senior Member 077danyel's Avatar
    077danyel -Flaviusdani "O.LYONAIS 3-1 LAS PALMAS"
    Flaviusdani- 077daniel " WOLFSBURG 0-7 O.M.

  16. #76 SP
    Junior Member flllorin's Avatar
    nu am primit nici un mesaj.

  17. #77 SP
    Member SilviuGabriel's Avatar
    De jucat până joi, 12.07.2018

    flllorin-077danyel
    Flaviusdani -jacksonikus

  18. #78 SP
    Junior Member flllorin's Avatar

    Unhappy

    am uitat sa scriu pe forum eu sunt in vacanta pana duminica.


    Daca se poate amana erste ok daca nu pierd la masa verde.

  19. #79 SP
    Member SilviuGabriel's Avatar
    Dacă adversarul este de acord se va amână meciul pentru joia următoare, la fel și meciul dintre flaviusdani și jacksonikus

  20. #80 SP
    Senior Member 077danyel's Avatar
    Eu sunt de acord

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 4 of 5 FirstFirst ... 2 3 4 5 LastLast

Similar Threads

  1. Campionat FIFA 18 By adixus in forum Microsoft Xbox One
    Replies: 0 Last Post: 10-02-2018, 12:27
  2. Campionat FIFA 17 By adixus in forum Microsoft Xbox One
    Replies: 0 Last Post: 30-12-2016, 23:03
  3. Campionat Fifa 13 By Phander in forum Sony PlayStation 3
    Replies: 0 Last Post: 05-12-2012, 18:00
  4. Campionat FIFA 11 By selea in forum Sony PlayStation 3
    Replies: 11 Last Post: 23-12-2010, 21:51
  5. Campionat Fifa 10 CG - inscrieri By AndRewqp in forum Sony PlayStation 3
    Replies: 106 Last Post: 22-10-2009, 11:53

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts