Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 2 of 2 FirstFirst 1 2
Results 21 to 40 of 40

Thread: Path of Exile - PS4

  1. #21 SP
    Senior Member TiBiKiMiR's Avatar
    Eu l-am dat jos inca de ieri si pot spune ca sunt multumit pana acum. Ce ma nemultumeste este faptul ca nu ai acces la itemele depozitate in cufar daca vi cu alt caracter...sau ma rog poate nu am gasit eu cum trebuie procedat.Cert e ca am depozitat cate cv in el si cand l-am accesat cu un alt caracter cufarul era gol...daca este asa si nu se pot transfera iteme de la un caracter la altul chiar e o mare prostie

  2. #22 SP
    Senior Member Espiritus's Avatar
    ^Ar trebui sa vezi itemele din stash si cu alt caracter. Sigur sunt facuta in aceeasi liga?


    In alta ordine de idei, cine mai joaca pe PS4? Il iau si eu vineri si daca suntem destui poate facem un guild. L-am jucat mai demult pe PC dar fara trofee nu era asa fun.

  3. #23 SP
    Junior Member TEmugen's Avatar
    ---------- Post added 27-03-2019 at 17:54 ----------

    [/COLOR]
    Quote Originally Posted by TiBiKiMiR View Post
    Eu l-am dat jos inca de ieri si pot spune ca sunt multumit pana acum. Ce ma nemultumeste este faptul ca nu ai acces la itemele depozitate in cufar daca vi cu alt caracter...sau ma rog poate nu am gasit eu cum trebuie procedat.Cert e ca am depozitat cate cv in el si cand l-am accesat cu un alt caracter cufarul era gol...daca este asa si nu se pot transfera iteme de la un caracter la altul chiar e o mare prostie
    Te salut ,din ce am vazut primul caracter il face pe liga actuala Synthesis , la urmatorul caracter poti sa selectezi liga unde vrei sa joci ,
    nu poti avea acces la cufar daca nu ai caractere in aceeasi liga, este ca si la diablo cu sezoanele ,cand se termina liga Synthesis , caracterul trece automat in liga standard , spor la joc .

  4. #24 SP
    Senior Member TiBiKiMiR's Avatar
    Quote Originally Posted by TEmugen View Post
    ---------- Post added 27-03-2019 at 17:54 ----------

    [/COLOR]

    cand se termina liga Synthesis , caracterul trece automat in liga standard , spor la joc .
    Cum adica cand se termina liga Synthesis? Imi poti explica mai exact despre ce este vb te rog?

  5. #25 SP
    Senior Member 077danyel's Avatar
    Nu am început la jocul asta dar daca vrea cineva sa jucam co op as fi interesat
    Am vazut ca e foarte apreciat o sa ii dau o sansa (ps4)

  6. #26 SP
    Junior Member TEmugen's Avatar
    Quote Originally Posted by TiBiKiMiR View Post
    Cum adica cand se termina liga Synthesis? Imi poti explica mai exact despre ce este vb te rog?
    Te salut ,

    Fiecare liga noua dureaza 12,13 saptamani ,pe urma vine alta,exemplu inainte de synthesis a fost betrayal , liga standard de acum contine si betrayal , cand se termina synthesis ,toate caracterele pe care le ai in liga asta o sa fie mutate in liga standard .Cand apare liga noua si vrei sa te joci iti trebuie caracter nou , daca nu ai mai jucat niciodata ,iti recomand sa iti faci caracter pe liga standard .

    O zi buna .

    ---------- Post added 01-04-2019 at 08:32 ----------

    Quote Originally Posted by 077danyel View Post
    Nu am început la jocul asta dar daca vrea cineva sa jucam co op as fi interesat
    Am vazut ca e foarte apreciat o sa ii dau o sansa (ps4)
    Te salut ,

    Am niste sfaturi asa ca de inceput , te poti uita pe youtube sau unde doresti la multitudinea de builduri aferente claselor din joc , daca gasesti unul care iti place , pagina web poe ninja este bun daca vrei sa copiezi buildul .
    Evident ca poti sa nu te uiti la nimic si sa incerci , dar cand o sa vezi pagina cu skiluri/pasive din joc o sa te simti coplesit , probabil , poti sa faci si singur ,dar exista seansa sa nu pui punctele unde trebuie si sa nu mai poti termina povestea sau sa te joci pe harti sau orice activitate care necesita un lvl mare .

  7. #27 SP
    Senior Member Espiritus's Avatar
    Build fun si noob friendly, autorul explica si o groaza de mecanici din joc: https://www.pathofexile.com/forum/view-thread/1147951

  8. #28 SP
    Junior Member TEmugen's Avatar
    Quote Originally Posted by Espiritus View Post
    Build fun si noob friendly, autorul explica si o groaza de mecanici din joc: https://www.pathofexile.com/forum/view-thread/1147951
    Da ai dreptate , dar poate nu vrea lumea sa joace doar cu witch . O cautare simpla pe google sau youtube si cu siguranta isi vor alege un build care sa le placa.

  9. #29 SP
    Senior Member TiBiKiMiR's Avatar
    Pai si daca toate caracterele pe care le am in liga asta o sa fie mutate in liga standard ce se intampla cu tot ce am adunat in stash...ca am inteles ca stash-ul este comun doar in aceeasi liga sau asa cv. Sper ca nu se pierde cv sau?

  10. #30 SP
    Junior Member TEmugen's Avatar
    Quote Originally Posted by TiBiKiMiR View Post
    Pai si daca toate caracterele pe care le am in liga asta o sa fie mutate in liga standard ce se intampla cu tot ce am adunat in stash...ca am inteles ca stash-ul este comun doar in aceeasi liga sau asa cv. Sper ca nu se pierde cv sau?
    Te salut, cand se termina liga pe lângă cele 4 taburi din stash, o sa ai si taburile de la caracterele importate din liga terminata, din taburile caracterelor nu poti decat sa iei iteme nu sa si pui,de acolo iti transferi curency sau iteme care vrei sa le folosesti.

  11. #31 SP
    Senior Member TiBiKiMiR's Avatar
    Quote Originally Posted by TEmugen View Post
    Te salut, cand se termina liga pe lângă cele 4 taburi din stash, o sa ai si taburile de la caracterele importate din liga terminata, din taburile caracterelor nu poti decat sa iei iteme nu sa si pui,de acolo iti transferi curency sau iteme care vrei sa le folosesti.
    Ms frumos de info. Tu il joci cumva pe Ps4 sau PC?

  12. #32 SP
    Junior Member TEmugen's Avatar
    Cand am vreme, pe ps ma joc, încă caut o sabie de pe prima harta ������, primul item cu 6 gauri legate.

  13. #33 SP
    Senior Member TiBiKiMiR's Avatar
    Quote Originally Posted by TEmugen View Post
    Cand am vreme, pe ps ma joc, încă caut o sabie de pe prima harta ������, primul item cu 6 gauri legate.
    Poti sa dai add la TiBiKiMiR daca vrei, poate jucam impreuna

  14. #34 SP
    Teraflops Graft's Avatar
    Salut, joc un ranger această ligă, Pathfinder lvl 86, dacă aveți nevoie de ajutor în story, maps sau orice altceva - nu ezitați să mă adăugați în lista de prieteni.

  15. #35 SP
    Senior Member TiBiKiMiR's Avatar
    Quote Originally Posted by Graft View Post
    Salut, joc un ranger această ligă, Pathfinder lvl 86, dacă aveți nevoie de ajutor în story, maps sau orice altceva - nu ezitați să mă adăugați în lista de prieteni.
    Salut. Eu as avea nevoie de cv ajutor. Imi poti lasa ID-ul tau sau dai tu add la TiBiKiMiR. Ms frumos

  16. #36 SP
    Senior Member TiBiKiMiR's Avatar
    Cum se explica asta ca nu inteleg? Cum naiba s-a pus puncte in skill-urile alea 2 de sus (marcate cu verde) atata timp cat cele 2 marcate cu rosu sunt Off (nu s-a trecut prin ele) ?
    Care e explicatia?
    Attached Images Attached Images screenshot-42-2.jpg

  17. #37 SP
    Teraflops Graft's Avatar
    Magie neagră

    Cred că-i vreun bug vizual, din câte știu nu poți să "sari" peste puncte selectiv ...

  18. #38 SP
    Senior Member dronology's Avatar
    Path of Exile Expedition Announcement Presentation



    Path of Exile 3.15 Expansion Announcement Livestream


  19. #39 SP
    Member lucicleric's Avatar
    Joaca cineva pe consola?

  20. #40 SP
    Senior Member dronology's Avatar
    Path of Exile: Scourge Official Trailer



    In Path of Exile: Scourge, you must fill the Blood Crucible with the blood of your enemies then shift into an alternate Wraeclast where an apocalyptic event rages, in order to slay powerful demons and craft potent items.

    Our October expansion contains the Scourge challenge league, new skill gems, a rework to the passive skill tree, improvements to the Atlas endgame, new aspirational endgame content, new guild features, new unique items and much, much more.
    https://www.pathofexile.com/scourge

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 2 of 2 FirstFirst 1 2

Similar Threads

  1. Path of Exile - XONE By valentin47 in forum Microsoft Xbox One
    Replies: 3 Last Post: 28-07-2017, 12:15
  2. Path of Exile in curand pe Xbox One By eneea in forum Console News
    Replies: 10 Last Post: 24-01-2017, 21:20
  3. Path of Exile - PC By RonanN1 in forum Jocuri PC
    Replies: 5 Last Post: 03-02-2016, 20:51
  4. Replies: 0 Last Post: 04-10-2012, 18:03
  5. Replies: 0 Last Post: 28-11-2011, 11:51

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts