Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 391 of 903 FirstFirst ... 291 341 381 389 390 391 392 393 401 441 491 891 ... LastLast
Results 7,801 to 7,820 of 18053

Thread: Clubul PlayStation 4

  1. #7801 SP
    Member bogdan-theodor's Avatar
    Buna ziua !
    Inainte sa-mi iau prima mea consola si anume PS3 in urma cu 4 ani , am intrat pe acest forum si am cerut sfatul vostru pretios care a si venit de indata .
    Astazi , urmeaza sa-mi iau consola PS 4 si as dori un sfat - mai precis am vazut diverse site-uri online unde consola figureaza la pretul de 1690 RON , pot avea incredere in site-urile respective , ma gandesc ca pretul e ff jos , stiam ca altex are adaos 4% la consola cu pretul de 1800 RON , dar s-o dai cu 1690 mi se pare ceva putred (CONSOLA SONY PLAYSTATION 4 (PS4) !) .
    A 2-a intrebare - nefiind asa multe titluri , normal ca as vrea pachetul cu Watch dogs desi astept cu nerabdare sa iasa jocul The last of us care am inteles ca va iesi si la pachet cu PS4 , dar nu se stie cand , neavand rabdare inca doua luni as prefera sa iau consola cu pachetul Watch dogs ( desi nu cred ca ma dau asa tare in vant dupa el , dar nu pot sa rezist inca doua luni fara consola avand in vedere ca PS3-ul l-am dat ) ... Voi ce spuneti ?
    O zi buna !

  2. #7802 SP
    Admin MonkY's Avatar
    Quote Originally Posted by Buyk View Post
    Ma indoiesc, cel putin cei de la Sony au spus ca Ps4 va avea o durata de viata timp de 10 ani de acum in colo, acum ipoteza producatorilor de hardware se poate adeveri daca doresc sa faca din console marketing dar mai exista si cei de la Sony in ecuatie, unde nu cred ca ar lasa sa se intample asa ceva, imediat trec baietii inapoi pe CELL
    S-ar putea sa vorbim de durata de viata totala... insa o noua generatie nu cred ca va mai astepta atat de mult. Sorry, s-au schimbat timpurile... evolueaza toate cele in pas alergator. Eu zic ca in 2018 (cel tarziu) vom avea PS5.

    bogdan-theodor: pentru 110 RON diferenta, iti recomand sa o cumperi de la Altex/eMag sau o alta firma serioasa. Cat despre varianta cu Watch Dogs, cred ca pe stoc mai gasesti aici. Pacat ca nu ai fost pe faza in noaptea reducerilor... mai salvai niste banuti. Anyway, daca nu te grabesti, cu siguranta vor mai avea reduceri in vara asta.

  3. #7803 SP
    Member legokid220's Avatar
    2018?! nu este un timp foarte lung... si nici foarte scurt !
    eu cred ca ne poate baga foarte usor pe gat PS5 Deabi astept sa mi-l cumpar cum sun asta?

  4. #7804 SP
    Banned flavi_us's Avatar
    Durata de viata 10 ani?! Nici 7 nu tine. Eu mizez pe 5 ani, dupa care developerii se vor simti din nou trasi inapoi de hardware. Consola cu durata cea mai mare de viata va fi Wii U, ei n-au nevoie super grafica if you ask me. Poti sa joci Mario si-n 720p.

  5. #7805 SP
    Member bogdan-theodor's Avatar
    @MonkY - ok merci de sfat !

  6. #7806 SP
    Admin MonkY's Avatar
    Sau arunca o privire si pe Bazar. Uite cateva exemple:

    http://www.consolegames.ro/forum/f89...a-si-sigilata/
    http://www.consolegames.ro/forum/f89...la-super-pret/

    Chiar daca spun ei ca nu au garantie... ma indoiesc sincer ca service-urile Sony din Romania nu vor oferi garantie...

  7. #7807 SP
    Member bogdan-theodor's Avatar
    Merci mult, dar prefer sa-l iau din magazin , singura chestie e ca as fi vrut cu alt joc la pachet (The last of us sau altele) dar cum nu mai am rabdare inca o luna sau doua , l-as lua pe acesta cu Watch dogs ... sper macar sa-l prind cu -50 RON

  8. #7808 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    Pachetul cu TLOU apare la sfârșitul lunii, poți sa mai aștepți doua săptămâni

  9. #7809 SP
    Member bogdan-theodor's Avatar
    Pai jocul ajunge pe 30 la noi , iar pachetul pare sa apara un pic mai tarziu , oricum sper sa am rabdare pana atunci daca nu il voi lua separat .

  10. #7810 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    Daca cei de la amazon.fr spun 30 iulie cred ca stiu ei ceva
    http://www.amazon.fr/gp/product/B00L...w_bottom_links

    LE: pe amazon uk, 1 august iar pe amazon.de, 30 iulie

  11. #7811 SP
    Member bogdan-theodor's Avatar
    Da asa e , sper sa ajunga si la noi in tara la fel de repede ... Inca o intrebare la orice consola primesti PS+ free trial ? Daca da pentru ce perioada ?

  12. #7812 SP
    Member thomas's Avatar
    15 Zile (daca tin bine minte)

  13. #7813 SP
    Member dinamovistu's Avatar
    In Media Galaxy din Baneasa era la 1899 PS4 + Watchdogs ieri.

  14. #7814 SP
    Member Ionutz83's Avatar
    Quote Originally Posted by bogdan-theodor View Post
    Merci mult, dar prefer sa-l iau din magazin , singura chestie e ca as fi vrut cu alt joc la pachet (The last of us sau altele) dar cum nu mai am rabdare inca o luna sau doua , l-as lua pe acesta cu Watch dogs ... sper macar sa-l prind cu -50 RON
    Vezi ca a scris un coleg mai sus ca la Flanco iti da 20% sub forma de voucher la achizitionarea unei console PS4, oferta valabila pana in 31.07.2014.
    Iti cumperi de la Flanco un PS4 cu 1800 RON si primesti un voucher de 360 RON pe care il poti folosi sa iti achizitionezi un joc de PS4 si inca ceva.
    Watch Dogs D1 edition la Flanco e 289 RON, deci daca iti iei de la ei consola cu 1800 RON, de voucher iti iei jocul si inca ceva de restul de 70 RON.
    Eu zic ca e o oferta foarte buna, practic iti poti luat consola PS4 cu joc Watch Dogs la 1800 RON.
    Nu stiu unde mai gasesti momentan asa oferta buna.

  15. #7815 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    mai bine inca un DS4 sau garantie extra pt 4 ani

  16. #7816 SP
    Junior Member Dranir's Avatar
    Salutare, sunt nou pe aici. Tocmai ce am facut precomanda la PS4 varianta alba cu jocul Destiny inclus. 2000 de lei de la Altex. Am primit codul pentru beta si abia astept 17 iulie pentru a juca. Consola va veni pe 9 septembrie.

    Va salut si sper sa ne auzim prin prin jocuri.

  17. #7817 SP
    Vires Intus eagle-eye's Avatar
    Pai si pe ce joci?
    Sau ai si PS3?

  18. #7818 SP
    Member bogdan-theodor's Avatar
    Quote Originally Posted by Ionutz83 View Post
    Vezi ca a scris un coleg mai sus ca la Flanco iti da 20% sub forma de voucher la achizitionarea unei console PS4, oferta valabila pana in 31.07.2014.
    Iti cumperi de la Flanco un PS4 cu 1800 RON si primesti un voucher de 360 RON pe care il poti folosi sa iti achizitionezi un joc de PS4 si inca ceva.
    Watch Dogs D1 edition la Flanco e 289 RON, deci daca iti iei de la ei consola cu 1800 RON, de voucher iti iei jocul si inca ceva de restul de 70 RON.
    Eu zic ca e o oferta foarte buna, practic iti poti luat consola PS4 cu joc Watch Dogs la 1800 RON.
    Nu stiu unde mai gasesti momentan asa oferta buna.

    Da intr-adevar e ff buna oferta, dar lai ei pe site au vouchere la telefonane etc , dar la console nu ...

  19. #7819 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    Pt ca oferta este doar în magazin

  20. #7820 SP
    Member legokid220's Avatar
    Quote Originally Posted by eagle-eye View Post
    Pai si pe ce joci?
    Sau ai si PS3?
    exact asta am vrut si eu sa-l intreb

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.

Similar Threads

  1. Clubul PlayStation 5 By nelutzzu in forum Sony PlayStation 5
    Replies: 4273 Last Post: 25-03-2024, 12:54
  2. Clubul PlayStation 3 By MonkY in forum Sony PlayStation 3
    Replies: 23484 Last Post: 07-02-2023, 22:50
  3. Clubul PlayStation 1 - PSX By steauacroitoru in forum Console Retro & Arcade
    Replies: 147 Last Post: 21-10-2022, 12:14
  4. Clubul PlayStation 2 - PS2 By EvilG in forum Console Retro & Arcade
    Replies: 994 Last Post: 17-09-2022, 09:32
  5. Clubul PlayStation TV - PS TV By MonkY in forum Sony PSP, PSP Go & Vita
    Replies: 51 Last Post: 15-04-2019, 15:57

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts