Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 253 of 303 FirstFirst ... 153 203 243 251 252 253 254 255 263 ... LastLast
Results 5,041 to 5,060 of 6049

Thread: PlayStation Plus

  1. #5041 SP
    Senior Member keanustar's Avatar
    Pentru cine si-a luat consola de curand poate

  2. #5042 SP
    Member Striker09's Avatar
    Eu ma bucur de luna. Dar sunt 4 jocuri de PS3

    Sent from my SM-G973F using Tapatalk

  3. #5043 SP
    Senior Member Khufu's Avatar
    Da, doar cine nu a vrut nu a jucat pana acum colectia, fie ea pe PS3 sau remastered pentru PS4. Sa fie primit, merge sa il am si digital.

  4. #5044 SP
    Member bdevil's Avatar
    February 2020's PlayStation Plus games are set to be announced later today -- that's the 29th January for those of you reading this in the future -- but it's looking like one PS4 title has already been outed.

    Over on the official PlayStation Spain YouTube channel, a community post reads (translated from Spanish): "Tomorrow at 17:30 we'll announce February's PS Plus games. Can you guess which games? Hint: One of them is a very well known saga." The text is followed by an animated image of the one and only Crash Bandicoot. Er, that's a bit on the nose, isn't it?

    If this isn't some kind of weird joke or incredibly odd error, then it's safe to say that PS Plus subscribers will be getting Crash Bandicoot N. Sane Trilogy as part of February's lineup. We obviously won't have to wait long for confirmation, but this is coming from an official PlayStation channel -- we can't really see it being a mistake.

    Would you be happy with the N. Sane Trilogy? Be sure to check back later today for the full PS Plus announcement.

    Rumour: PS Plus February 2020 PS4 Game Outed By PlayStation Spain - Push Square

  5. #5045 SP
    Member fdkenzo's Avatar

  6. #5046 SP
    Member marv's Avatar
    așa da!

  7. #5047 SP
    Member Papillon_'s Avatar
    Seria Bioshock e foarte tare dar cu mouse nu cu gluma aia de controller.

  8. #5048 SP
    Senior Member GabiCutlac's Avatar
    Ai greșit forumul... Personal prefer oricând controller in locul unui mouse. Am făcut de 10 ani trecerea la consola/controller si n-as mai reveni în veci la mouse.

  9. #5049 SP
    One Man Army Cristy's Avatar
    Astea da jocuri! O luna buna.

    Edit: Reducere de 50% la abonamentul PS Plus pe o luna pe Store, by the way. Valabil pana dimineata 31 ianuarie.

  10. #5050 SP
    Member JohnConstantine's Avatar
    Reducere ptr cei ce nu au Plus. Eu am si nu pot sa iau cu reducere.

  11. #5051 SP
    CG Editor Dant3's Avatar

  12. #5052 SP
    Member Striker09's Avatar
    Am gasit asta pe Twitter: https://www.psu.com/news/monster-hun...ntil-april-21/

    "Monster Hunter World Free PS Plus
    The news was posted up on the PlayStation Asia Facebook page, with the game being made available free as a bonus to PS Plus members. While it’s only available in Asia right now, there’s a good chance it’ll come to the US and UK at some point."

  13. #5053 SP
    Senior Member raduadelin's Avatar
    PS Plus April 2020 PS4 Games Leaked Ahead of Official Announcement - Push Square

    Se zvoneste ca Uncharted 4 si Dirt Rally 2.0 vor fi jocurile de luna viitoare.
    Nu prea inteleg de ce ar da Uncharted 4, nu cred ca e cineva din tabara PS care nu a pus inca mana pe joc

  14. #5054 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    Daca a fost scăpat pe canalul PS Access, 99.99% asa o să fie.

  15. #5055 SP
    Member kkkotto07's Avatar
    Quote Originally Posted by raduadelin View Post
    PS Plus April 2020 PS4 Games Leaked Ahead of Official Announcement - Push Square

    Se zvoneste ca Uncharted 4 si Dirt Rally 2.0 vor fi jocurile de luna viitoare.
    Nu prea inteleg de ce ar da Uncharted 4, nu cred ca e cineva din tabara PS care nu a pus inca mana pe joc
    Am o colega care taman acum doua zile si-a luat ps4 iar azi chiar incercam sa o conving sa-l cumpere pt coop. Pt ea cade bine.

  16. #5056 SP
    Senior Member GabiCutlac's Avatar
    Quote Originally Posted by raduadelin View Post
    PS Plus April 2020 PS4 Games Leaked Ahead of Official Announcement - Push Square

    Se zvoneste ca Uncharted 4 si Dirt Rally 2.0 vor fi jocurile de luna viitoare.
    Nu prea inteleg de ce ar da Uncharted 4, nu cred ca e cineva din tabara PS care nu a pus inca mana pe joc
    Nu prea înțeleg de ce bănuiți voi ca din cei aproape 100 de milioane de gameri de pe PS4 toti, da absolut toti au jucat un anume joc. Stai liniștit ca sunt mult mai mulți cei care nu l-au jucat. Chiar si cele mai cunoscute, cum e Uncharted, poate n-au fost jucate nici de 25-30% din deținători de PS4. E suficient sa te uiți la vânzări.

  17. #5057 SP
    Senior Member Srachi's Avatar
    Majoritatea l-au jucat. Pentru ce iti cumperi o consola, sa joci jocuri bune, nu? Nu-i suficient sa te uiți doar la vânzări! Am jucat toată seria, le-am cumpărat la timpul lor si le-am vandut mai departe si cel mai probabil s-au mai revândut inca de cateva ori. Majoritatea nu colecționează!

  18. #5058 SP
    Senior Member GabiCutlac's Avatar
    Noi, pasionații de jocuri, pt asta ne luam, sa jucam jocuri bune. Dar mai există si aia care isi iau o consola sa joace doar unu, doua sau trei jocuri pe ea. Sunt o grămadă care in afară de FIFA n-au bagat altceva in consolă. Mai sunt și o grămadă de copii care joacă doar Fortnite. Si mai e grămada care joacă doar COD.

  19. #5059 SP
    Senior Member raduadelin's Avatar
    Spunand lucrurile astea confirmi si tu ca cei care au vrut cu adevarat sa joace Uncharted 4, au facut-o deja. Faptul ca este free la Plus nu o sa-l faca pe unul care joaca doar FIFA si nu se pricepe sa joace shootere cu controllerul sa il descarce.

    Mai este si faptul ca nu toti- din restul de 70% dintre detinatorii de PS4 care nu incercat inca U4 (asa cum spui tu)- au abonament activ.

  20. #5060 SP
    Senior Member GabiCutlac's Avatar
    Poti sa spui asta despre orice joc: de ce dă Sony jocul X la Plus, oricum cine a vrut sa-l joace l-a jucat. In concluzie, la naiba, sa nu ne mai dea nimic, nu?
    Printre aia care joaca doar FIFA sau COD mai e si cate unul care ar mai incerca un joc, dar nu vrea sa dea bani pt ca se teme ca nu-i place, sau nu-si permite, sau e zgârcit si așteaptă mega reducere. Pt ala e numa bun ca l-au oferit la Plus.

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 253 of 303 FirstFirst ... 153 203 243 251 252 253 254 255 263 ... LastLast

Similar Threads

  1. PlayStation Plus Collection By paul in forum Sony PlayStation 5
    Replies: 27 Last Post: 02-02-2023, 10:32
  2. PlayStation Plus By rulzmaker in forum Sony PlayStation 3
    Replies: 5149 Last Post: 05-10-2020, 17:20
  3. PlayStation Plus By rulzmaker in forum Sony PlayStation 4
    Replies: 5149 Last Post: 05-10-2020, 17:20
  4. Vand PlayStation Network Card Romania si PlayStation Plus By Dant3 in forum Bazar Sony: Jocuri Console
    Replies: 6 Last Post: 25-04-2020, 17:20
  5. PlayStation Plus Free By ragnarlodbrok23 in forum Sony PlayStation 4
    Replies: 7 Last Post: 09-08-2015, 22:12

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts