Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 15 of 16 FirstFirst ... 5 13 14 15 16 LastLast
Results 281 to 300 of 315

Thread: Until Dawn

  1. #281 SP
    manfurismojive kobayashi's Avatar
    Welp, i-am salvat pe toti. Insa is putin dezamagit ca nu s-a schimbat mare lucru la poveste si in joc ma asteptam sa joc mai mult cu celelalte personaje care mi-au murit destul de repede in primul playtrough, insa ele cam dispar oricum din poveste si mai apar otara pe la sfarsit acolo. Eh asta e, se putea si mai bine dar e destul de fun si asa, mai ales la primul playtrough. Mai am ceva trofee ascunse de facut, cred ca va tb sa ma uit pe youtube sa vad ce naiba tb sa fac fiindca e foarte greu sa-mi dau seama, de adunat am adunat tot, i-am salvat pe toti, etc.

  2. #282 SP
    Senior Member poiuyt's Avatar
    Dupa ce l-ai jucat odata.. restul nu mai are sens.. jocul curge cam in acelasi fel , doar mici texte diferite functie de cine mai traieste sau nu.

    bun, eu l-am PLATINAT deja, foarte obositor sa-l tot rejoc... dar , macar a venit si platina.. am adaugat si un bug, cam singurul.

    Attached Images Attached Images 1.jpg

  3. #283 SP
    Junior Member cataaaac's Avatar
    Stie cineva de unde as putea sa fac cumpar de press kit edition? Nu il gasesc niciunde

  4. #284 SP
    Why so serious ? razvanrazy's Avatar
    Il are Dant3

  5. #285 SP
    Junior Member cataaaac's Avatar
    Vinde cineva codul chapterul bonus?

  6. #286 SP
    Why so serious ? razvanrazy's Avatar
    Din cate stiu, nu este un capitol bonus ci doar o scena. Eu nici n-am sesizat-o la primul playthrough.

  7. #287 SP
    Member Mousey's Avatar
    E o singură secvență cu tipul negru și gagica-sa (nu mai stiu cum îi cheamă), pe la începutul jocului. Pare scoasă din joc doar ca să aibe ceva de dat ca bonus pentru pre-order, ceea e ciudat având în vedere ca face parte din jocul principal. Aiurea practică.

    Sent from my HTC One_M8 using Tapatalk

  8. #288 SP
    Junior Member cataaaac's Avatar
    stiu...

  9. #289 SP
    Junior Member yourwifemykidsx's Avatar
    doar mie nu mi s-a parut cine stie ce? Povestea cliseica in mare, nimic de-a dreptul horror, doar jumpscare-uri si chestii de genu. De asemenea, mi s-a parut ca scade fps-ul in unele momente. Totusi, foarte misto treaba cu totemurile.
    Ca joc horror merita un 4/10 daca si ala. Asta vine de la un om care a terminat Alien Isolation pe hard caruia ii dau 9/10.

  10. #290 SP
    Junior Member cataaaac's Avatar
    Stai sa apara rush of blood cu virtual reality

  11. #291 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    Quote Originally Posted by yourwifemykidsx View Post
    doar mie nu mi s-a parut cine stie ce? Povestea cliseica in mare, nimic de-a dreptul horror, doar jumpscare-uri si chestii de genu. De asemenea, mi s-a parut ca scade fps-ul in unele momente. Totusi, foarte misto treaba cu totemurile.
    Ca joc horror merita un 4/10 daca si ala. Asta vine de la un om care a terminat Alien Isolation pe hard caruia ii dau 9/10.
    Da...

  12. #292 SP
    Senior Member Einherjar793AD's Avatar
    Quote Originally Posted by yourwifemykidsx View Post
    doar mie nu mi s-a parut cine stie ce? Povestea cliseica in mare, nimic de-a dreptul horror, doar jumpscare-uri si chestii de genu. De asemenea, mi s-a parut ca scade fps-ul in unele momente. Totusi, foarte misto treaba cu totemurile.
    Ca joc horror merita un 4/10 daca si ala. Asta vine de la un om care a terminat Alien Isolation pe hard caruia ii dau 9/10.
    Ai înțeles fix nimic 😊

  13. #293 SP
    Member LordKratos's Avatar
    Am jucat și eu jocul în weekend,l-am terminat de 3 ori și am luat platina,înafara faptului ca este un joc în care poți sa influențezi tot ce se întâmplă în joc dar totuși personajul meu preferat din joc adică Josh (nu ma judecați eu l-am înțeles pe tip)nu are cum să aibă un final fercit indiferent de ce alegere ai face pot spune ca este ce m-am așteptat sa fie,jucați cu încredere merită

    Trimis de pe Lună

  14. #294 SP
    Junior Member cataaaac's Avatar
    ne revedem cu josh in rush of blood circa

  15. #295 SP
    Member LordKratos's Avatar
    Quote Originally Posted by cataaaac View Post
    ne revedem cu josh in rush of blood circa
    Nu ma încântă cu nimic , nu ma înțelege greșit vreu sa îl vad în Rush of blood dar nu simt ca i se va face dreptate

    Trimis de pe Lună

  16. #296 SP
    Junior Member cataaaac's Avatar
    ar fi fost frumos si un final cu el punandu-si filmul pe internet

  17. #297 SP
    Member Victor420's Avatar
    Pentru mine jocul asta a fost o combinatie aproape perfecta de comedie si horror. Cat despre sperieturi pot zice ca multe m-au luat prin surprindere si nu eram pregatit. Daca va uitati la documentarul din extra content, arata cum au facut focus testing sa vada care sunt cele mai reusite si neasteptate.

  18. #298 SP
    Junior Member cataaaac's Avatar
    de ce comedie? are legatura cu 4:20 ?

  19. #299 SP
    Member Victor420's Avatar
    M-a amuzat foarte tare dialogul dintre personaje, si chiar personajele in sine care sunt stereotipuri din filmele horror cu adolescenti.

  20. #300 SP
    Junior Member yourwifemykidsx's Avatar
    Cand spui un lucru, adu si un argument. @Einherjar793AD

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 15 of 16 FirstFirst ... 5 13 14 15 16 LastLast

Similar Threads

  1. Replies: 0 Last Post: 07-12-2014, 13:02
  2. Replies: 2 Last Post: 05-09-2012, 00:21
  3. Replies: 0 Last Post: 15-08-2012, 09:21
  4. No next-gen consoles until 2012? By Donely in forum Nintendo Wii
    Replies: 47 Last Post: 17-04-2009, 17:28

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts