Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 2 of 16 FirstFirst 1 2 3 4 12 ... LastLast
Results 21 to 40 of 315

Thread: Until Dawn

  1. #21 SP
    Senior Member raducucosmin's Avatar

  2. #22 SP
    Senior Member poiuyt's Avatar
    cine mama naibi sta relaxat intr-o vila de genul ala cu curent electric si lustre (valabile) la lumina chioara a lumanarilor... dar face pe speriatul mai apoi

    in alta ordine de idei , jocul promite.

    interesanta si faza cu "stai nemiscat" si se pare ca nu trebuie sa misti controllerul

  3. #23 SP
    Senior Member raducucosmin's Avatar
    Quote Originally Posted by poiuyt View Post
    interesanta si faza cu "stai nemiscat" si se pare ca nu trebuie sa misti controllerul
    ceva de genul a fost si in P.T. (demo-ul Silent Hills), cand spre sfarsit ca sa rezolvi o parte a ultimului puzzle trebuia la un moment dat sa stai nemiscat.

  4. #24 SP
    Why so serious ? razvanrazy's Avatar
    E interesanta atmosfera, brightness-ul trebuia dat mai mic si ar trebui sa lucreze putin la animatiile alea robotice ale personajelor. In rest, arata destul de bine si daca se ridica la nivelul Heavy Rain, eu ma declar multumit si-l pun pe lista jocurilor exclusive PS4, pentru care-mi voi lua PS4.

  5. #25 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    Chiar ma intrebam când o sa apari Nu o sa scăpăm de acele mișcări, asa se misca si in Heavy Rain si in Beyond, plus ca maeștrii de la Quantic Dream nu fac parte din acest proiect. Singurul mare plus, motorul grafic din Killzone SF

  6. #26 SP
    Senior Member raducucosmin's Avatar

  7. #27 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    In sfârșit au anunțat și data lansării, 25 august 2015 in US, 28 august 2015 in UK


    There will be three editions of Until Dawn: the standard edition, extended edition and the steelbook edition*. You’ll need to check with your local retailers to find out where each is available in your area. More details on the specific content of each version will follow.

    *Extended Edition and Steelbook Edition will be available in UK, Ireland, Scandinavia, Germany, Austria, France, Switzerland, Australia, New Zealand, Spain, Portugal, Italy, Belgium, The Netherlands, Luxembourg, Poland, Russia, Turkey, Saudi Arabia, South Africa, Czech Republic, Hungary, Romania, Bulgaria, Iceland, Israel, Cyrpus, Malta.

  8. #28 SP
    Member fdkenzo's Avatar
    Se pare ca jocul are si un update grafic, foarte vizibil , imi place faptul ca personajele sunt facute exact dupa fetele actorilor.

  9. #29 SP
    \ tudyniuz's Avatar
    Eu abia acum m-am prins, tipa aia e actrita din nu mai stiu ce serial, cea care umbla cu unul din fratii Klitschko.

  10. #30 SP
    Senior Member keanustar's Avatar
    E tipa aia din Heroes, Hayden Panettiere.

  11. #31 SP
    Senior Member tudomih's Avatar
    Eu cred ca îl voi cumpăra day one, mi se pare cel mai bun joc pentru ps4 de pana acum (exclusivitate).

  12. #32 SP
    Member SavePluto's Avatar
    Mi se pare ca o sa fie si acest joc gen "the order" in care ne uitam la filmulete si mai apare cate un buton de apasat... asa din cand in cand.

  13. #33 SP
    Why so serious ? razvanrazy's Avatar
    Nu stiu cum este The Order, dar in mod clar o sa fie ceva gen Heavy Rain.

  14. #34 SP
    Senior Member Einherjar793AD's Avatar
    Și asta este foarte bine.

  15. #35 SP
    CG Editor Dant3's Avatar

  16. #36 SP
    Senior Member DeathOfArt's Avatar
    sper sa aiba o durata decenta

  17. #37 SP
    Admin MonkY's Avatar
    Until Dawn Gameplay Demo - E3 2015


  18. #38 SP
    Turbo Killer RonanN1's Avatar
    PlayStation’s official Youtube channel, has provided a nice video interview with Will Byles, Executive Creative Director , Supermassive Games (Alternate: Ray Khalastchi, Senior Producer, Supermassive Games) about Until Dawn at PlayStation’s E3 2015 Live Coverage show.

  19. #39 SP
    CG Editor Dant3's Avatar

  20. #40 SP
    Senior Member sexbobomb91's Avatar
    Un preview pozitiv


Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 2 of 16 FirstFirst 1 2 3 4 12 ... LastLast

Similar Threads

  1. Replies: 0 Last Post: 07-12-2014, 13:02
  2. Replies: 2 Last Post: 05-09-2012, 00:21
  3. Replies: 0 Last Post: 15-08-2012, 09:21
  4. No next-gen consoles until 2012? By Donely in forum Nintendo Wii
    Replies: 47 Last Post: 17-04-2009, 17:28

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts