Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 33 of 34 FirstFirst ... 23 31 32 33 34 LastLast
Results 641 to 660 of 678

Thread: The Order 1886

  1. #641 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    Nu am fost atent, s-a vorbit prea mult despre "bari"

  2. #642 SP
    Senior Member Trefla's Avatar
    Au si consolele limitarilor lor , jocul arata foarte bine ( de restul nu ma pronunt ca imi sar fanboys in cap ) , daca il faceau pure 1080p nu cred ca reuseau sa il faca sa arate asa.

    In orice caz , jocul merita jucat macar asa de curiozitate.

  3. #643 SP
    Junior Member opragnar's Avatar
    jocul e un 7.5 solid, e adevarat ca pretul ar fi trebuit sa fie mai mic la lansare, nu full $60 dar asta nu schimba cu nimic faptul ca e un joc bun, ca e un joc scurt asta e, putinu ala cat e, e de calitate, the order 1886 este egalul lui ryse de pe xbox one, doua jocuri frumoase si scurte, cine da note de 4 sau 5, o fac pentru clickbait, e mai usor sa spui, "look at this dog**** game for PS4" decat "look at this decent game for PS4", varianta mai agresiva atrage mai multa atnetie

  4. #644 SP
    Senior Member Zero's Avatar
    Not again...
    Tudy, ai redeschis cutia pandorei

  5. #645 SP
    \ tudyniuz's Avatar
    Haha, scuzati-ma in cazul asta, dar mi s-a parut mega funny situatia

  6. #646 SP
    Junior Member opragnar's Avatar
    ce e amuzant? si la the last of us creditele de la sfarsit sunt mai lungi decat ultimul capitol, e amuzant si ala?

  7. #647 SP
    Senior Member kragod's Avatar
    E amuzant si ala.

  8. #648 SP
    Junior Member opragnar's Avatar
    atunci orice joc e amuzant, avand in vedere ca orice ultim capitol al unui joc este mai scurd ca creditele de sfarsit, eu cred ca unii dintre voi aveni niste probleme, si mai bine lasati jocurile si va duceti la manele sau ce mai fac romani in timpul lor liber

  9. #649 SP
    Senior Member raduadelin's Avatar
    CoD le bate pe toate: are creditele de final mai lungi decat campania.
    On: una pesta alta, The Order a fost un joc bun, insa cu siguranta 2-ul va multumi mai multi pretentiosi. Toti tipam ca vrem IP-uri noi, insa cand le prim nu suntem multumiti...

  10. #650 SP
    Senior Member kragod's Avatar
    Quote Originally Posted by opragnar View Post
    atunci orice joc e amuzant, avand in vedere ca orice ultim capitol al unui joc este mai scurd ca creditele de sfarsit, eu cred ca unii dintre voi aveni niste probleme, si mai bine lasati jocurile si va duceti la manele sau ce mai fac romani in timpul lor liber
    Eu pun manele la casti cand joc, deci pot sa le fac pe amandoua, nu tre sa aleg intre ele.

    Diablo are ultimul capitol mai lung decat creditele de la sfarsit.

    Read Dead Redemption la fel.

  11. #651 SP
    Member Kratos666's Avatar
    Am jucat o ora ca nu prea am avut timp. Pana acum este foarte fain, nu am jucat nici un joc cu asa grafica buna. Sa nu mai zic combinatia intre film si joc. o sa revin cu o nota

  12. #652 SP
    Junior Member cedry2k2001's Avatar
    Un joc deosebit , o sa revin cu o nota dupa ce timpul liber imi v-a permite sa il joc mai mult.

  13. #653 SP
    Member Kratos666's Avatar
    Acuma seara l-am terminat, personal este un joc pe nota 10. Imi place cum e facut, recomand celor care au vazut seria Underworld este ceva de genu doar ca in 1886.

  14. #654 SP
    Why so serious ? razvanrazy's Avatar
    L-am luat si eu ieri si am "jucat" primul capitol.

    Nu pot sa spun ca sunt impresionat in vreun fel de grafica. Imi place photo mode, controlu e ok, povestea pare interesanta pana acum, dar nu-mi place ca nu joci prea mult, efectiv.

    Incercam sa-mi dau seama de ce zicea lumea de aici ca arata bine si mi-am adus aminte de celebra fantana. Am fost si eu la ea dar nu mi s-a parut nimic wow. Texturile sunt ok, sunt normale pentru un joc aparut acum.

    Sper sa fie mai lungi urmatoarele capitole, dar sa ma si pot juca efectiv. Ca aseara m-am saturat de ultimile discutii din primul capitol (12 minute incontinuu).

  15. #655 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    Quote Originally Posted by razvanrazy View Post
    .
    Incercam sa-mi dau seama de ce zicea lumea de aici ca arata bine si mi-am adus aminte de celebra fantana. Am fost si eu la ea dar nu mi s-a parut nimic wow. Texturile sunt ok, sunt normale pentru un joc aparut acum.
    Nu mai dezvolt ca mă repet. Tu cu GTA, poiuyt cu BF4
    Lumea e nebună, avem și un șef
    http://www.consolegames.ro/forum/sho....php?p=1224844

  16. #656 SP
    Why so serious ? razvanrazy's Avatar
    Nu compar grafica din asta cu GTA. Dar sincer, la interioare, arata mai bine AC Unity. Iar la restu...ii cam da clasa Infamous si Batman.

    Nu stiu, poate se va schimba parerea mea, dupa ce voi mai avansa in poveste.

    Nu regret banii dati (60 ron) dar ma asteptam la mai mult, la cat de laudat a fost dpdv grafic, dar observ ca este doar un alt joc normal, pentru aceasta generatie de console. Cel putin pana acum.

  17. #657 SP
    Member eNHajeL's Avatar
    Pana la ce capitol ai jucat razvanrazy?

  18. #658 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    Nu ai cum să îți schimbi părerea, ai ochiul prea fin. Bine ca nu ești critic de gaming, nu s-ar mai lansa decât un sg joc, cough GTA cough

  19. #659 SP
    Why so serious ? razvanrazy's Avatar
    Am "jucat" doar primul capitol, exact pana la inceputul capitolului 2.

  20. #660 SP
    Member eNHajeL's Avatar
    Aha... te credeam mai domn decat atat, sa judeci un joc (in special grafica) dupa 15-20 minute. Come on man, abtine-te pana treci de jumatate si dupa aia "let it rip" cu pareri, argumente, comparatii si alte cele.

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 33 of 34 FirstFirst ... 23 31 32 33 34 LastLast

Similar Threads

  1. Replies: 0 Last Post: 18-02-2015, 12:52
  2. Replies: 0 Last Post: 20-02-2014, 12:16

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts