Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 19 of 31 FirstFirst ... 9 17 18 19 20 21 29 ... LastLast
Results 361 to 380 of 603

Thread: Horizon Zero Dawn

  1. #361 SP
    Junior Member Draqullla's Avatar
    GATA si progresul jocului la 100% dupa platina zilele trecute.

    By the way..... Voi ati colectat toate datapoints? Mie imi lipsesc cateva si nu mai am rabdare sa scormonesc toata harta sa le gasesc. Astept un tutorial someday.. aici sau youtube, sa vad unde-s cele lipsa....
    Attached Images Attached Images horizon-zero-dawna-_20170319220751.jpg

  2. #362 SP
    Senior Member poiuyt's Avatar
    si eu l-am platinat, se anunta ceva expansion la sau un sequel pt ca s-au vandut 2.5milioane de bucati .. nu stiu daca sa-l mai vand sau nu ..

  3. #363 SP
    Member esop's Avatar
    "Jurnalul Capitanului,
    Ora locala 04:00, a 3-a zi la rand de garda si dimineata se apropie cu pasi repezi.
    Iata-ma in punctul fara de intoarcere! Sunt la ultima misiune.
    Nu stiu cand au trecut ultimile zile. Totul este in ceata. Atatea informatii inmagazinate intr-un timp atat de scurt...
    Tot ce stiu este ca marele final este aici. Sunt pregatit! Sa-i dam drumul!"


    Pentru cine nu intelege introducerea de mai sus, imi pare rau, incercam sa recreez starea pe care o aveam atunci .
    Ei bine, l-am terminat. Chiar frumos. Fara cuvinte. De foarte mult timp nu am mai pierdut noptile cu un joc in asa hal.
    Vreau totusi sa las cateva idei mai departe, dar atentie! SPOILERS; dati clic pe buton doar cei care au terminat jocul, sa nu spuneti ca nu ati fost avertizati


  4. #364 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    Au reparat tâmpenia aia frustrantă:
    http://www.consolegames.ro/forum/sho....php?p=1393434

  5. #365 SP
    Member Mishy's Avatar
    Armele si armurile se gasesc doar de cumparat? Sunt pe la inceput, doar ce am iesit din prima zona si inca nu am gasit nimic.

  6. #366 SP
    Prophet of the Void IlieRazvan's Avatar
    Da,doar la vendori gasesti arme si armuri.


    Sent from my iPhone using Tapatalk

  7. #367 SP
    Senior Member GabiCutlac's Avatar
    Sau dupa ce faci toate Hunting Trials cu Blazing Sun primești niste arme de la Hunter Lodge. Si mai e ceva arma cu tearblast pe care o primești la un quest. Si o armura pe care o primești spre final dupa un main quest. Aaa.. si mai exista o armura in buncărul unde cade Aloy când e mica. Daca explorezi pe acolo si o găsești o sa iti apara un quest nou. Dar oricum nu o poti lua pana aproape de finalul jocului, nu găsești pana atunci tot ce ai nevoie pt a deschide locul unde e. Oricum e mai bine asa pt ca e prea buna armura aia si face totul destul de usor. Sper ca nu se considera spoiler ce am spus

  8. #368 SP
    Member esop's Avatar
    Am inceput asa si am sfarsit asa


    Minor Spoilers pe acolo

  9. #369 SP
    Junior Member KodiaK's Avatar
    Misto "review-ul"
    Dar sunt curios, face genul asta de reviews la orice joc, sau sunt unele care ii plac defapt, ca sunt tare curios care ar fi alea

  10. #370 SP
    Senior Member GabiCutlac's Avatar
    Nu i-a plăcut Horizon? Ca nu m-am uitat, inca nu l-am terminat.

  11. #371 SP
    Junior Member KodiaK's Avatar
    Nici eu nu l-am terminat, dar nu mi s-a parut ca m-a "spoil"-at cu ceva. E mai mult un bashing la sandbox games, dar e foarte funny.

  12. #372 SP
    Senior Member Khufu's Avatar
    Cam asta este stilul lui Yahtzee. Face misto de multe jocuri, dar nu e baiat rau. Le zice bine de multe ori

  13. #373 SP
    Member tudort's Avatar
    A fost ediția limitată în așa de mic stoc ? Nu se mai găsește nicăieri . Spre deosebire de orice alt titlu care a fost la vânzare multă vreme !

  14. #374 SP
    Senior Member keanustar's Avatar
    Si eu sper sa mai apara pe stoc editia de colectie. La MG a disparut fix inainte de lansare parca, iar la emag a mai tinut vreo saptmana doua, la un pret chiar mai mic decat la MG.

  15. #375 SP
    Senior Member poiuyt's Avatar
    Quote Originally Posted by esop View Post
    Am inceput asa si am sfarsit asa
    Mega enervant tipu' asta , ii turuie gura ca unei dudui la ciclu si abereaza cu gratie in mare parte despre partile negative ale jocurilor (nu ca asta ar fi ceva rau , dar felul in care o spune este mega enervant)

    obositor oricum , uitasem ca trebuie sa nu mai dau click pe clipurile lui.

  16. #376 SP
    Member ro_explorer's Avatar
    Eu am reusit sa termin Witcher3 ... o sa urmeze sa il reiau pe dificultatea cea mai mare si sa nu mai fac greselile pe care le-am facut in prima tura .... La ghost recon wildlands o sa astept sa bage fixurile necesare asa ca ... pana ma apuc de lista asta de "lucru", mi-am facut de treaba .
    Am evitat sa citesc mesajele cu spoilere ... asadar ma aventurez in necunoscut
    Attached Images Attached Images 20170324112038.jpg

  17. #377 SP
    Senior Member DeathOfArt's Avatar
    tudort, am fost azi in media galaxy orhideea si mai aveau acolo doua bucati din limited edition

  18. #378 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    Honest Trailer

  19. #379 SP
    Senior Member poiuyt's Avatar
    Vad ca toata lumea o da cu zelda e the best , but, chiar asa ?!

    m-am uitat putin pe youtube si nu mi se pare chiar atat de wow.

  20. #380 SP
    \ tudyniuz's Avatar
    Neah, tot BF4 e cel mai bun, nu te obosi cu altele.

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 19 of 31 FirstFirst ... 9 17 18 19 20 21 29 ... LastLast

Similar Threads

  1. Until Dawn By Dant3 in forum Console Club
    Replies: 314 Last Post: 01-02-2024, 21:19
  2. Replies: 0 Last Post: 16-06-2015, 06:14
  3. Agarest Senki Zero: Dawn of War Videos By RonanN1 in forum Videos
    Replies: 0 Last Post: 22-08-2010, 12:56
  4. Nuclear Dawn Videos By RonanN1 in forum Videos
    Replies: 0 Last Post: 18-12-2009, 05:41
  5. Dawn of Discovery Videos By RonanN1 in forum Videos
    Replies: 0 Last Post: 30-05-2009, 09:57

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts